SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059760

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 917 Napisanych postów 1401 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70169
No właśnie mi raczej chodziło o bardzie podbramkowe sytuacje. Na przykład ktoś Ci dosłownie wbija do auta, jak na tych nagraniach, albo muszę obezwładnionego złodzieja przypilnować do przyjazdu policji w tej piwnicy.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2016-02-10 23:36:58
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2901 Napisanych postów 1924 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34709
Nie wiem jaką masz odporność na opary , trudno mi się wypowiedzieć w przypadku osoby z którą nie robiłem testów , z moich kolegów byli tacy co ze mną wchodzili w opary i tacy co się dusili i musieli się trzymać z daleka .To są cechy indywidualne .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 917 Napisanych postów 1401 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70169
Ale strumień greena dałby radę w pomieszczeniu?


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2016-02-10 23:43:43
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2901 Napisanych postów 1924 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34709
Jeśli nie nie jesteś astmatykiem strumień foxa zielonego użyty w pomieszczeniu nie powinien Ci zaszkodzić .A i radę dać powinien .


Zmieniony przez - megasmig w dniu 2016-02-11 00:00:00
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 917 Napisanych postów 1401 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70169
Nie jestem chyba. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 931 Napisanych postów 865 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8970
A ja ze swojej strony zaproponuję kupno Smith & Wesson używałem go wielokrotnie i sprawdzał się znakomicie, co do używania gazów w pomieszczeniach frontiersman-a odradzam ze względu na skażenie. Co do gaśnic do pomieszczeń mógłbym polecić http://www.spyshop.pl/miotacz-gazu-w-zelu-pepper-gel-home-defence-do-ochrony-domu-134.html używałem nawet z końskiego grzbietu jak zachodziła potrzeba, zero efektu inhalacyjnego. Można nawet wozić ją w samochodzie.Dosyć dobrym gazem do samochodu byłby ten http://www.military.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-pepper-gel-z-kabura.html pryska strumieniem który to na końcu zaczyna się rozpraszać. Albo kupno zwykłego żela sabre i po kłopocie.


Zmieniony przez - 91posir w dniu 2016-02-11 00:31:28
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
Marcin ujęcie złodzieja to naprawdę poważna sprawa.Mówię o ujęciu a nie przepłoszeniu. Sam gaz to troszkę mało, musiałbyś mieć jeszcze jakąś tonfę albo coś. Musiałbyś też mieć kogoś do pomocy. Lepiej dzwoń po policję jak jesteś sam w ostateczności próbuj go przegonić, ale tak żeby mógł uciec. Może mieć wspólnika na czatach, zdesperowany może złapać za nóż. Gaz to nie broń palna...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
91posir, ale ten Smith&Wesson to jest żel czy chmura? Bo wiele osób go poleca.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 931 Napisanych postów 865 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8970
To jest żelo/ płyn o bardzo szerokim strumieniu pryska porównywalnie do tego gazu

no może trochę szerzej. Ogólnie jak dla mnie to jest dobry, nawet jak osobnik zasłaniał tważ.
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
Ok dzięki!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

Shoty
Polecane artykuły