SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149
Jak zawsze w życiu to co dobre musi kosztować , lepsze rzeczy swoje kosztują , jeśli użyjemy np najtańszego proszku do prania nie spodziewamy się rewelacyjnych efektów , ze sprzętem do samoobrony jest tak samo .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149
Jak nieraz pisałem marka gazu ma decydujące znaczenie dla skuteczności w samoobronie .Gazy niemieckie poza K.O ( który pod pewnymi względami też ustępuje produktom amerykańskim ) i Walterem ( to akurat Produkt Sabre wykonywany na zlecenie firmy Walther i z ich etykietą ) , ustępują wyrażnie produktom amerykańskim .Na pierwszym filmiku w akcji gaz Police RSG (sprzedawany przez pewną firmę i w Polsce ) , jak widać pomimo dumnej nazwy działanie tego gazu okazuje się nie wystarczające .Na filmiku drugim w akcji Fox Labs Mean Grenn , którego działanie potwierdzam , bo też testowałem go na sobie .Tak więc jeśli kupujemy gaz do samoobrony to amerykański ze światowej czołówki firmy UDAP , Fox , Sabre ewentualnie Police Magnum OC 17 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149
http://www.military.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-dps-mk3-5-74-ml-cone_15112t?p[cat]=120 , http://www.bron.pl/bron-bez-zezwolenia/gazy-pieprzowe/gaz-pieprzowy-walther-pro-secur-74-ml-strumien-stozkowy  .Pisałem kiedyś o tym , że Walther to Sabre z inną etykietą na dzień dzisiejszy nie opłaca się już kupować Waltherów i przepłacać za inną etykietę , gazy u góry to ten sam gaz , jak widać Sabre z orginalną etykietą jest tańszy o 30 zł .Od tej reguły jest pewien wyjątek , mianowicie jeśli wybieramy się do Niemiec to lepiej kupić Walthera , bo w Niemczech legalne są tylko gazy z niemiecką etykietą , dopuszczone przez Bundeskrimilnat (centralne laboratorium kryminalistyczne ) i walther będzie legalny , a Sabre bez niemieckiej etykiety nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
megasmig
http://www.military.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-dps-mk3-5-74-ml-cone_15112t?p[cat]=120 , http://www.bron.pl/bron-bez-zezwolenia/gazy-pieprzowe/gaz-pieprzowy-walther-pro-secur-74-ml-strumien-stozkowy  .Pisałem kiedyś o tym , że Walther to Sabre z inną etykietą na dzień dzisiejszy nie opłaca się już kupować Waltherów i przepłacać za inną etykietę , gazy u góry to ten sam gaz , jak widać Sabre z orginalną etykietą jest tańszy o 30 zł .Od tej reguły jest pewien wyjątek , mianowicie jeśli wybieramy się do Niemiec to lepiej kupić Walthera , bo w Niemczech legalne są tylko gazy z niemiecką etykietą , dopuszczone przez Bundeskrimilnat (centralne laboratorium kryminalistyczne ) i walther będzie legalny , a Sabre bez niemieckiej etykiety nie .



Witam

Czyli na chwile obecną luty/marzec 2015 polecasz „Sabre Red DPS MK3,5/ 74 ml Cone”?

Szukam czegoś w miarę dobrego do noszenia na co dzień po ulicy, co dobrze sobie poradzi z człeniami i dresami, tych mijam bardzo wielu na ulicy w godzinach nocnych. Do tej pory miałem RSG 3/2000, ale po za jak dla mnie doskonałą obudową to raczej marny gaz, zresztą chyba większość ludzi to potwierdza.

Wiadomo gaz cudów nie czyni zawsze jako wsparcie mam batona w drugiej ręce i często bywa bardziej skuteczny niż gaz, ale jedno drugiego nie wyklucza :)

Czytałem wasze posty i uznałem że kupie „Walther Pro Secur 74ml” ale piszesz że „Sabre Red DPS MK3,5” to jest to samo tylko taniej, wiec chyba się zdecyduje na reda.

Widziałem filmik z tym zielonym Foxem i czytałem twoje relacje i wygląda to zachęcająco, mimo to jakoś mam co do niego wątpliwości.

A może coś innego jesteś wstanie doradzić? Czy po prostu brać „Sabre Red DPS MK3,5”?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149
http://sklep.inter-ark.com.pl/reczny-miotacz-gazu-pieprzowego-mugger-fogger-poj-50ml.html  , jest jeszcze taki wynalazek jest to najsilniej stężony gaz pieprzowy świata , mam go zresztą w większej wersji , jednak jak już pisałem jest on raczej dla nie muszących oszczędzać na samoobronie , bo jest cholernie drogi i kosztuje aż 139 zł , Na chwilę obecną ten Sabre wychodzi najlepiej w stosunku cena / jakość , jest ze świeżej dostawy czyli ma najdłuższą datę przydatności i oczywiście jest skuteczny ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24149
Na filmiku właśnie ten model Sabre o którym mówimy , pomimo że policjanci zamykają oczy i wstrzymują oddech , jak widać działa , Jest jeszcze Police Magnum OC 17 , dawniej zdarzały się przypadki kiepskich egzemplarzy od czasu do czasu , jednak to dobry gaz i zanim pojawił się ten Sabre, 2 miesiące temu zamówiłem 3 sztuki dla znajomych , na razie są zadowoleni . Reasumując to bierz ten Sabre , chyba że stać cię na UDAP -a , a trzecią alternatywą jest OC 17 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
A miałeś okazje testować tego „Jogger Fogger"?
Jakieś potwierdzone namacalnie efekty działania?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium