SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 666 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8246
Niebieski strumień sabre psika węższym strumieniem niż crossfire.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
a kolega z bramki chciał mi dziś wmówić że szerszym.....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panowie czy czyms jeszcze procz technologi strzalu i dysza rozni sie crosfire od tego niebieskiego strumienia Sabre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Parametry takie same 1,33% MC, 10% OC, 2 mln SHU.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 666 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8246
Dzisiejszej nocy zużyłem podczas sporej awantury dwie całe puszki, HI maxa coś tam jeszcze zostało. Działanie bardzo Ok i to HI maxa poczułem osobiście ponieważ przy zbyt bliskiej odległości mi odbił i trafił w oko hehe cs również zadziałał bardzo Ok. Chmura francuska rewelacja jeżeli chodzi o sposób miotania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 666 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8246
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 666 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8246
...

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 72 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3180
Dla mnie Hi Max aktualnie dostępny to podstawa jeśli chodzi o gaśnice. Średnia cena 159 zł za gaśnicę 550ml, która fajnie miota i u mnie każdorazowo dobrze działała, to ciekawa opcja. Przy nim to 10 zł tańszy i przynajmniej, jak dla mnie wątpliwy jeśli chodzi o działanie TW 1000 wypada blado.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
A bardziej polecalibyście gaśnicę Hi Max czy OC 5000/red pepper że Sharga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Teoretycznie red pepper ze swoimi 3mln shu, 15%OC oraz 1.95MC jest o duzo mocniejszy od hi-maxa... Ale Kubas01 chyba napisal ze w konfrontacji hi-max vs predator to hi-max wypada lepiej mimo teoretycznie slabszych parametrow....
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium