SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412
Kacperski jeśli uważasz że OC 17 jest za drogi to kup to ,jeśli wypróbujesz na sobie gwarantuje , że z efektów będziesz naprawdę zadowolony .Nic innego już nie wymyśle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69
Megasmig dziś wypróbowałem tego foxa mean green na sucho tzn oddałem strzał w powietrze i wydawało mi się że ma krótki zasięg, Czy przy pierwszym użyciu gazu musi się jakoś napełnić wężyk w środku czy coś podobnego ? Dodam że po dotknięciu dyszy palcem a następnie języka nie czułem jakoś pieczenia mocnego w ustach przy foxie 5,3 to paliło aż miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412
Jeśli nie trafiłeś na felerny egzemplarz to ciśnienie i zasięg powinien być akurat dobry , a jaki zasięg miałeś ? Nawet w markowych gazach jak się ma pecha można trafić na egzemplarz tandetny , a wtedy trzeba reklamować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412
tutaj co prawda prowadzący test wspomaga się wiatrem , ale tak to powinno wyglądać , może nie 3 , ale 2, może 2,5 metra powinno być , jeśli nie to egzemplarz jest nienajlepszy .Ciśnienie jest słabe w porównaniu do tych 5,3 , które masz ?Testy organoleptyczne bywają zawodne , Grenn ma 1,24 % MC , a np Walther Pro Secur 1,33 % , czyli nie jest to słaby gaz .W boju raczej nie powinieneś się rozczarować ,ale tak ogólnie jak pisałem wolę gazy na bazie olejku .Przyznam że muszę przeprowadzić test praktyczny na jakimś ochotniku , bo Grenn jest jedynym z markowych gazów którego nie użyłem w boju , używałem Walthera , OC 17 , Foxa 5.3 , ale w temacie Foxa Grenna sam jestem tylko teoretykiem (użycie przeciw psu przez kolege nie liczy się ).Wykonam wkrótce test praktyczny i opisze dla dobra tematu .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Megasmig-opierając się na Twoich doświadczeniach kupiłem gaz Whalter Pro i w związku z nim mam pytanie. Noszę go w kieszeni kurtki i gdy wkładam do niej dłoń, odczuwam pieczenie. Czy to może świadczyć o rozszczelnieniu pojemnika, który go dyskwalifikuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412
Pryskałeś tym gazem ?Nagrzał się np w samochodzie powyżej 50 stopni , to kieszeń kurtki , czy spodni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
megasmig mam kilka pytań do Ciebie ponieważ zakupiłem kilka gazów Jeden to 'gaz policyjny' strumień (który zresztą przetestowałem na sobie i rzeczywiście działa) Zakupiłem też Sabre red mk3 crossfire w żelu ale miałem wątpliwości co do tego czy w razie konieczności trafie w oczy przeciwnika. Miałeś może jakieś doświadczenia związane z żelem żebyś mógł mi powiedzieć czy jest łatwo trafić?? Jak wiemy żelem trzeba wcelować w oczy inaczej efekt będzie marny, więc kupiłem Sabre red magnum 60 'Cone' z nadzieją że będzie to stożek chmury (cone) i tutaj budzą się wątpliwości ponieważ na sabrered.pl jest napisane że w magnum 60 jest dysza stożkowa (cone) a okazało się po przetestowaniu że zamiast chmury/mgły jest to strumień tyle że trochę bardziej rozproszony od żelu. Teraz mam dylemat co kupić bo po przeczytaniu wszystkich kart z tego tematu i po obejrzeniu dziesiątków filmików na yt doszedłem do wniosku że stożek mgły jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o bliskie starcia bo po pierwsze nie trzeba za bardzo celować po drugie chmura działa szybciej i nie tylko na oczy ale i na drogi oddechowe po trzecie jeżeli gość zobaczy że chce go psiknąć to może opuścić głowę i zasłonić się rękoma i w tym wypadku wydaje mi się że chmura powinna spełnić swoje zadanie? bo cząsteczki gazu chyba mimo wszystko dolecą do oczu i ust przeciwnika? Wracając do Sabre red to bardzo chciałbym dorwać gaz z dyszą taką samą jaką ma gość na tym filmiku -

- ale w ofercie sabre red nie ma gazu z taką samą dyszą jak na filmiku powyżej więc tu kolejne pytanie do Ciebie bo myślę nad Police magnum OC 17 (stożek mgły) I nad waltherem pro secur również stożek mgły i który gaz byś polecił biorąc pod uwagę każdy szczegół??
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Belian w dniu 2014-06-08 16:47:28

Zmieniony przez - Belian w dniu 2014-06-08 16:52:00

Zmieniony przez - Belian w dniu 2014-06-08 16:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412
Bulum jeśli pryskałeś tym gazem to możliwe , że masz bardzo wrażliwą skórę i na pojemniku zostały jakieś reszki które działają drażniąco , jeśli nie pryskałeś to gaz na pewno się rozszczelnił i jest do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24412
Belian Walther pryska jak gaz na filmiku bo dostawcą gazów dla Walthera jest producent Sabre , te gazy różnią się etykietami jeśli kupisz Walthera 74 ml to masz mniej więcej to co na filmiku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium