SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 666 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5668
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
Kolejne zamówienie i jak widać wszystkie palne z kalibra :)

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Testowałeś, już może na "sucho", albo na kimś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
Tak testowałem nowego Waltera jak i mój kolega a to jest to samo ;) kolega był mega zadowolony z mocy opisywałem ostanio ja z testów garażowych również.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
Chociaż ja zdecydowanie wole streamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Panowie tamtego Walthera za 69 zł nie ma i nie wiedzą kiedy będzie.

Jest tylko za 99 zł w militaria.

Sabre kosztuje 69 zł i czytam, że to jest to samo co ten walther

https://i.gyazo.com/36e3455478e76e4f5a62616d50ba9a3b.png

Moje pytanie, czy można tego sabre zamówić bez obaw?
Np w militaria?

Czy jednak lepiej tego Walthera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Kupuj Sabre, chyba że masz w planach wyjazd do Niemiec, to wtedy Walthera (kwestia legalności).





Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2019-07-19 15:52:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Nie wybieram się, z drugiej strony czytałem, że w Niemczech na opakowaniu musi być wyraźnie zaznaczone, że gaz jest przeznaczony dla zwierząt.

Artykuł
LEGALNOŚĆ GAZU PIEPRZOWEGO W EUROPIE
"W Niemczech gaz pieprzowy jest ogólnie dozwolony, pod warunkiem, że jest to środek do obrony przeciwko zwierzętom. Nie ma obostrzeń prawnych mówiących o minimalnym wieku użytkownika.

Gaz pieprzowy musi być odpowiednio oznaczony, pojemnik musi mieć wyraźne oznaczenie informujące o przeznaczeniu na zwierzęta.

Warto zaznaczyć, że gaz bez wymienionych oznaczeń lub z zatartą/zdartą etykietą podlega pod przepisy o broni palnej i jest ZAKAZANY"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Na Waltherze jest napis "IN DEUTSCHLAND NUR ZUR TIERABWEHR BESTIMMT", także będzie legalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Rozumiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium