SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
Dla mnie ten sabre magnum petarda,zwłaszcza z flipem. Zużyłem cały na testy. To jest naprawdę dobry miotacz w wersji chmury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
Od tej pory zamawiam tylko magnum i wymieniam na flipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18604
A co ze zdjęciem? Chętnie zobaczę jak to wyszło...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
A wiec tak to wyglada, żadna filozofia a naprawdę robi robotę.










2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ale czy jest sens w ogóle takich przeróbek, skoro Sabre Red wypadło bardzo dobrze, jak pisałeś. Jakby porównać, to czy jest duża różnica?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
Owszem w tym wypadku jest. Zdecydowanie lepszy zasięg oraz pokrycie. Masz przykład na tym filmiku.
https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Film znam, ale magnum niestety jest dość spory, jednak mk 3,5 jest lepszy pod względem poręczności.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
Tez tak myślałem ale w moim przypadku będzie to miotacz na bramkę który będzie stał za lada. Chociaż sypie zdecydowane lepiej niż mk 3.5 No i sprawdzona formuła Magnum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A jakby go zestawić z Sabre Cone MK4 palna wersja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
Da mnie magnum zdecydowanie lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium