SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Ale po co robili tego FOXA skoro mają grena? czyli powiedźmy mocniejszego FOXA. Chyba, że któraś ma robić za słabszą, a inna za mocniejszą....


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-02-20 08:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Ale green jest na wodzie, jest mało wydajny. Może starają się zrobić godnego następcę starego Foxa 5.3, bo klienci nie są jednak do końca zadowoleni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Albo nowy Fox 5.3 ma faktycznie robić za taki policyjny gaz jak słabsze wersję Sabre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Napisałem już do HotSpray czy będą, jeśli tak to kiedy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
I mam odp, nowy FOX jest już zamówiony dla Polski, ale jego import potrwa"przynajmniej 2 miesiące". A Foxy 5.3 nowa dostawa będą w przeciągu 2 tygodni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Nowy czyli ten 1.4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Super wiadomość, będzie w czym wybierać z Foxów, ciekawe tylko jakie będą pojemności oraz czy tylko strumienie czy też chmura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5715
Co do obrony przed psami jak i wszelkiej maści towrzystwem co to piwo na czterech red pepper będzie wystarczający. A najlepiej kup wersję 750 ml na dłużej wystarczy. Co do gazu HI-MAX to zauważyłem że nie ma już wersji fog, a jeżeli chodzi o BLACK EAGLE na "alledrogo " występuje w wersji 300ml podobnie HI-MAX. A na stronie producęta nie ma. Jeżeli chodzi o gaz fox to tak jak była mowa do nas "wjechał" na starej formule a ta nowa jeszcze jej nikt nie testował co do wersji grenn to niestety jest mało wydajny owszem szybko dziła na oczy. Ale jeżeli wprowadzają jakąś nową wersjie to musi być coś na rzeczy. Tylko co ? Taka jescze ciekawostka jeżeli chodzi o skład tego BLACK EAGLE
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72
Witam wszystkich,

Jestem w tym temacie zupełnie zielony, więc mam wielką prośbę o pomoc w wyborze gazu.

Założenie jest takie, żeby był on jak najmniejszy i jak najlżejszy, ponieważ ma mi towarzyszyć w dłuższym trekingu, a więc wszystko co ciężkie jest wykluczone. Chodzę już wiele lat, nigdy nie miałem problemów bo raczej moja postura nie zachęca do ataku ale jednak wolę się zabezpieczyć na wszelki wypadek.

Zakładam, że gaz na ludzi będzie dobry i na jakiegoś przygodnego zwierza

Z góry dziękuję !



Zmieniony przez - Norti w dniu 2019-02-20 15:13:47

Zmieniony przez - Norti w dniu 2019-02-20 15:14:33
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium