SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 46 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1036
Mam nadzieję że testowales lub słyszałeś o skuteczności tego MACE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8335
Tak widziałem w akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Wczoraj przy manipulowaniu gazem niechcący prysnąłem sobie w twarz Fox Labs White Lightning. Mogę ten gaz polecić w 100%. :) uczucie jakby poparzenia wrzątkiem. Mam też pytanie. W moim Mace Extreme z dyszki czuć lekki, drażniący zapach. Czy to znaczy, że może być rozszczelniony, czy może one "tak mają"?


Zmieniony przez - Henel w dniu 2019-10-09 13:15:22
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8335
Czasem się tak zdarza napewno nie jest rozszczelniony. Zgadza się Fox White mam moc ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24155
Henel mam tu inne zdanie , aerozole to nie jest jakaś kosmiczna technologia , nawet te typu Crossfire , czy 360 % . Jeśli czuć z dyszy zapach gazu , albo np swędzi ręka bo trzymamy ją w kieszeni , gdzie był gaz to na ogół zaczyna puszczać uszczelka i gaz jest bezwzględnie do wymiany zwłaszcza u cywila . Mundurowy wiadomo ma jeszcze tonfę i często pistolet itd , może sobie ewentualnie zaryzykować jeśli chce ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Ok, dzięki Megasmig. Najwyżej ten pójdzie na testy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8335
Megasmig ja kiedyś posiadając PM miałem puszkę czy dwie gdzie był pomarańczowy nalot na rurce, wspominam o tym bo kiedyś była dyskusja ze mogą się rozszczelniac a mino tego działały prawidłowo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8335


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8335
ciekawe jakie stezenie ma ten cs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24155
Greek OC 17 jako jedyne miały zawsze nalot na rurce , co było wynikiem specyficznego testowania fabrycznego. Zresztą nie bylo to tak zupełnie bez wpływu na szczelność, bo rozszczelnialy się kilka razy częściej niż inne gazy z USA . Nie słyszałem żeby w fabryce produkującej Mace , Def Tech-y i UDAP- y , była procedura pół sekundowych psikniec testowych , chyba że czegoś nie wiem...
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium