SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8254
Myśle ze KO jest mocniejszy. Tragedia i myśle ze turaj 4% również szału nie zrobi. Przy strzale z przyłożenia mimo ze jest to chmura trochę odbiło mi i poleciało w jedno oko poza mrugnięciem kilka razy totalne zero.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 35 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 401
A jak byś ocenił tą piane RSG w porównaniu do sabre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8254
Ładny zasięg oraz krycie No i moc bardzo ok, zadziałała wydaje mi się ze szybciej niż piany sabre ale to zobaczymy jak sie w innych sytuacjach spisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 35 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 401
O tej samej butli mówimy tak? A jak z datą ważności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
O tej, teraz występuje z inną szatą graficzną Sharga. Kupiłem ją z 2/3 miesiące temu i mam datę ważności do 12/22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8254
Tak dokładnie o tym samym, kolego nie pamietam bo zostały one w klubie, ale to świeże gazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Można kupić w shargu te z oryginalną etykietą KKS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
tylko wersja 50ml, 63ml jest z etykietą Sharg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 35 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 401
Czyli tak będę mógł polecić znajomemu busiarzowi który jeździ do niemiec :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8254
Jak najbardziej. Wiec na ta chwile jeżeli fox to tylko green lub White żadnego 5.3 .
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium