SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955531

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8396
Test Sabre Phantom niestety i chmura się na ch**a zdała ;) identyczne sytuacje miewałem właśnie z mk 3.5 z ta różnica ze sypalem dużo więcej i gość był nabuzowany i atakował :)
https://m.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8396
A tutaj test przez tego samego Pana nowego foxa 2%
https://m.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 72 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3180
Mnie zastanawia za każdym razem jedno - dlaczego na filmikach z USA często sypią tak ciotowato - wąski strumień a oni od prawej do lewej dziwnymi ruchami. Zamiast sypnąć prosto w twarz delikwenta to pryskają wszędzie tylko nie w niego :D Dla mnie jest to tak samo abstrakcyjne, jak używanie wyłącznie 1 sekundowych dawek :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18602
Fox działa bardzo dobrze, ale skąd wiadomo czy to nowa formuła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8396
Poczytaj w komentarzach pod filmikiem, kolejna sprawa to z tego co widzę to nowa wąska dysza która jest obecnie u nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ten film z Foxem był, już przecież wrzucany na forum. Za pierwszym razem w ogóle go nie trafiła, w realnej sytuacji drugiej szansy, już by nie miała, do tego doszedł by jeszcze silny stres, a facet by grzecznie nie stał. Co do samego działania tej formuły, to pytany, czy nie może oddychać, przeczy i mówi tylko o problemach z oczami, gdzie stare foxy inhalowały mocno. Fox Green wydaje się dużo mocniej działać.

Co do filmu z Phantomem, to użycie gazu beznadziejnie tragiczne, przejechała mu po czole, z nie wiadomo jakiej odległości, zamiast walnąć konkretną chmurę w środek twarzy.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2019-08-16 09:31:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8396
Chmura doleciała do oczu czy bylo to słabe pokrycie czy nie nie ma sensu dyskutować. Gdyby użyła np UDAPa od nawet samych oporów zamknął by oczy. To chyba logiczne ze osoby testujące nie będą waliły na siebie po pol puchy gazu. Dla mnie Sabre od jakiegoś czasu zaczęło produkować nędzne formuły. Przetestuje jeszcze w realnych sytuacjach te nowe mk 3.5 palne ale już odpuszczam inwestowanie w ta markę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ok, a używałeś już tych nowych niebieskich strumieni Sabre na bazie wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8396
Jeszcze nie ale dwie sztuki dałem znajomemu być może w najbliższym czasie użyje bo ma często w klubie awantury a i może mi się przytrafi okazja ;) będę dawał znać na bierząco
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Greek, sam pisales, ze kolega uzyl tego nowego Walthera a'la Sabre i byl mega zadowolony. Sam tez go chyba testowales i pisales, ze ok, wiec czemu opuszczasz ta nowa formule??


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-08-16 19:21:46
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium