SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
I widzisz Tropp, masz taka wiedze, ze kazde gowno obejrzane na YT bierzesz za prawde objawiona.... Daj sobie spokoj czlowieku bo wlasnie teraz skompromitowales sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Tłumacz d****owi. Wielu policjantów czy strażników miejskich kupuje sobie sabre albo foxy i twierdzą ze działają zdecydowanie mocniej niż hi maxy,super police czy właśnie KO. Już kilka osób które znam ze straży miejskiej twierdzi, ze KO dobre ale na psy często zdarza się że na dobrze znieczulonych niestety nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Rozmawiamy o skuteczności nie o cenie.

A cena rzadko kiedy bywa wyznacznikiem jakości.
Równie dobrze można kupić badziewie za 80-100 zł jak i dobry jakościowo towar za dużo mniejsze pieniądze.



Zmieniony przez - Troip w dniu 2020-11-14 14:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Według mnie wręcz przeciwnie, cena jest z reguły wyznacznikiem jakości i dobrego towaru. Za niską cenę ze świecą szukać. Przecież to są koszta w wyprodukowaniu, chyba to jest logiczne, czy nie? Wyjątek potwierdza regułę.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2020-11-14 14:27:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Mówisz?
To ci powiem jakiś czas temu temu kupiłem maszynkę do golenia Yaqi ze stali nierdzewnej 316 za mniej niż 200 zł.

I ta tania maszynka w żadnym wypadku nie ustępuje ani jakością wykonania ani dokładnością golenia Timelessowi za 1200 zł którego mam od kilku lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Owszem zdarzają się przypadki, tak jak napisałem, że znawcy tematu potrafią szukać perełki za dobre pieniądze. Odnosząc się ogólnie do reguły tanie perfumy są dużo gorsze od drogich, tanie proszki niedokładnie piorą, a tanie mięso psy jedzą. Patrząc na na miotacze gazowe chętnie bym kupował gaz za kilkanaście złotych, wykonany super i skutecznością dorównującą gazom amerykańskim, najlepiej żeby był wyprodukowany tu w Polsce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Wiec jakim autem jezdzisz? Rozumiem ze fiatem 126p? Bo przeciez Audi, BMW czy chocby Opel to przereklamowane jest? Troip przestan sie kompromitowac bo juz serio mamy polewke z ciebie. Dla mnie to mozesz nawet maszynka z odzysku golic i jezdzic na rowerze z chin i wiesz co? Mam to w dupie, najwyzej bedziesz mi robil za obiekt na poprawe humoru
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Tak jak wcześniej napisałem, chciałbym kupować tani gaz produkowany u nas w Polsce, jakościowo dorównującym tym najlepszym na świecie, szkoda tylko, że takiego nikt nie produkuje, bo to nieopłacalne.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1585 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24152
Nie zobaczysz też raczej filmiku w polskim , czy niemieckim necie z małą skutecznością KO , powód jest chyba oczywisty , nikt Ci nie wrzuci filmiku w stylu - walnąłem dwie krechy amfy i 400 gram wódki i tani gaz na mnie nie działa , za to koledzy z ochrony znają czasem takie sytuacje z życia . Widziałem też takie sytuacje . Szkoda że kolesie z dawnej agencji Specnaz usunęli filmik , zobaczyłbyś że KO nie wszystkich jednak zatrzyma ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Misiaczex nie wiem kto tu się bardziej kompromituje, ja zadając konkretne pytania i prosząc o dowody na to, że dany produkt nie działa, (jak do tej pory brak na to jakiegokolwiek rzetelnego dowodu,poza biciem piany) czy ty który bez zastanowienia łykasz papkę marketingową wielkich korporacji.
I cieszysz się jak głupi do sera, że masz gaz z kultowym logo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium