SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18608
Znajoma strażniczka ma pieprzowy HI-Max w żelu. Taki dostali. Jakie są ogólne zasady, niestety nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 681 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5822
Nie obraź się ale ta" służba " powinna zostła zlikwidowana albo w znacznym stopniu zreformowana ale dzięki za info. Tak tylko zapytam jesteś z wawy czy takk z innego miasta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 681 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5822
Tak tylko zapytam jesteś z wawy czy takk z innego miasta ?


Zmieniony przez - 91posir w dniu 2016-09-05 15:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18608
Z Poznania. Nie mam żadnych powiązań ze Strażą Miejską, po prostu znam osobę, która pracuje w Straży i tyle :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Widzisz Henel ten Twój defenol nie taki zły skoro go służby mundurowe używają. :) A tak poważnie to stare dość nagranie i pewnie regulaminu co do wyposażenie sprecyzowanego nie mieli. Kiedyś chyba widziałem u kogoś chyba gaz KO tylko nie pamiętam, czy strumień czy chmura. Na tamte czasy i tak dobre gazy. Chociaż KO chyba powinni wtedy mieć, bo jak używać gazu Defenol CS w chmurze w pomieszczeniu na interwencji. Jak, już by mieli mieć gaz tej firmy to KO strumień, ewentualnie KO stożek. No jak widać mało przemyślane rozwiązanie. A teraz faktycznie polskie służby mundurowe mają hi-maxy i tyle. Co do Twojego zdania 91posir to się zgadzam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Chociaż ja jakbym miał wybór między KO a hi-max, to wolałbym KO.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1600 Napisanych postów 1416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24377
Akurat straże miejskie mają sporą dowolność jeśli chodzi o wyposażenie i umundurowanie , np w moim miasteczku rodzinnym strażnicy miejscy noszą red peppery , a w innym z KO też widziałem ... to nie policja , gdzie komenda główna ustala wyposażenie , mają to kupi im miasto ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18608
Wszystkim którzy traktują CS-y z przymrużeniem oka i fascynują się OC polecam wziąć pod rozwagę jeden fakt. Gazy pieprzowy SABRE mają napis LAW ENFORCEMENT UNIT, co troszkę złośliwie można przetłumaczyć "puszka taka, jakiej używają służby mundurowe". Natomiast gazy SABRE z CS mają napis FOR LAW ENFORCEMENT ONLY - to znaczy tylko dla służb mundurowych. A dla służb mają to, co mocniejsze, tak sądzę.... nic dziwnego że strażnicy mają defensol, lepsze to niż niejeden pieprzowiec z niższej półki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Na Sabre Red też tak jest napisane, co więcej niektóre sklepy wymagają ID Policji. :) Nie wiem o co chodzi, bo i tak tak każdy ma broń palną. :)

https://www.sabrered.com/pepper-spray/sabre-red-133-mc-22-oz-stream-mk-35

https://www.copsplus.com/sabre-sabre-red-mk-3-dps-2-0-oz-cone-spray


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2016-09-06 10:43:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 681 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5822
To co do dowolności to się zgodzę dzisiaj widziałem że u mnie w rodzimym mieście jeden miał red peppera a drugi tw 500 czy 1000. Co niemniej trzeba ich zreformować albo do likwidacji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium