SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Megasmig i Red Pepper, choc i on zmienil formule na 15%OC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Używał ktoś tego predatora w chmurze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ja testowałem chmurę i strumień. Chmurę ciężko w ogóle odpalić ze względu na beznadziejna głowicę, zasięg też mizerny. Co do samego gazu to zero inhalacji, gdzie KO inhalował aż miło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Ja rowniez testowalem chmure- inhalacja 0, zasieg- nic specjalnego. Jeden z naszych kolegow z forum uzywal bojowo i stwierdzil iz o dziwo slabsze niz hi max...


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-12-17 20:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Witam, testowałem dzisiaj gaz Police RSG piana 50ml. Dobry zasięg, świetne pokrycie, dobra moc, ale duży minus za ubrudzone palce gazem. Tak ubrudzonych palców nie miałem nigdy po żadnym gazie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Ale użyłeś w samoobronie czy tak "na sucho" testowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Na sucho tak testowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
A jak oceniłeś moc substancji? Piany raczej nie czuć w powietrzu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Ja przy strzelaniu pojedynczo piana nie miałem ubrudzonych palców. Chyba ze wywaliłeś cała puszkę na raz to może i coś poleciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Piany nie czuć na świeżym powietrzu. Prysnąłem do reklamówki - inhalowała mocno. Pryskałem strzałami 1 sekundowymi do końca puszki.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium