SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5853
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1608 Napisanych postów 1419 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24455
Henel akurat dość rzadko jeżdzę teraz komunikacją miejską , jak coś to pewnie nosił bym też Fox Grenn-a . W zeszłym roku jechałem pociągiem z Warszawy do Piaseczna . Jakiś gość bez biletu postraszył kanarów nożem kuchennym , wyskoczył na stacji Warszawa Jeziorki i uciekł w pola . Jakby poważnie mi zagrażał , albo komuś , to bez żenady walnąłbym mu UDAP-em . Nakręciłem już zresztą kurtkę wokół ręki , robiąć kokon , aby w razie co się osłonić . Jednak jak pisałem gość wyskoczył i tyle akcja trwała może 30 sekund . Na szczęście takie akcje teraz to wielka rzadkość , nie to co w latach 90 ...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Mam Foxa greena w gaśnicy chmurowej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8450
Megasmig apropo lat 90 sporo znajomych mi osób którzy używali gazy bardzo zachwalali sobie francuskie cs, nie dlatego ze wybór był mały ale dlatego ze naprawdę nieźle zamiatały największych kozaków :) do dzisiaj dwóch z tych znajomych nie chce słyszałec o żądnych oc kupują tylko i wyłącznie Puissance kiedyś BOSS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1608 Napisanych postów 1419 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24455
Nie wiem jakie rozpuszczalniki miał i jak był trwały BOSS CS , czy Magnum 70 CS , od dzisiejszego Puissance , to już wolałbym puszkę RMG 75 gdyby był produkowany , bo ten i 15 letni , nie tracił mocy , co innego ciśnienie . Nie wiem jak twoi znajomi , ale z tego co ja wiem to ochroniarze w latach 90 , podobnie jak milicjanci z RMG 75 , dość rzadko używali gazu , powód ten sam dla którego Ty nie nosisz chmury , to dość kiepskie gazy interwencyjne , można razić osoby postronne , a i do obezwładnionej osoby , lepiej za szybko nie podchodzić . Ostatnia puszka Puissance 90 którą miałem , była kompletnie nieaktywna , choć na etykiecie było jeszcze pół roku terminu ważności .Oczywiście każdy nosi co chce ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Ja też trafiłem na kompletnie nieaktywny Puissance 90, jak i zepsuty RMG 75, więc przestrzegam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8450
Moi znajomi używali często francuskich gazów i to nie ochroniarze czy policjanci. Jak mieli jakiekolwiek awantury nie zastanawiali się tylko walili chmura. Każdy był zadowlony i to bardzo. Kiedyś była głośna sprawa jak kilku milicjantów chciało zatrzymać złodzieji na dworcu głównym z czego wywiązała się szarpanina. Policjanci jak i Ci których chcieli zatrzymać zaczęli psikac gazami Heheeh jak myślicie kto poległ ? Później w telewizji i ludzie którzy to widzieli śmiali się ze złodzieje mieli lepsze gazy od funkcjonariuszy :) dla mnie 75 to jakieś nieporozumienie nawet bym tego nie wyjął do samoobrony, bo co mi po takim ciśnieniu ? Może ktoś z agresorów poczuje a może i nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1608 Napisanych postów 1419 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24455
Nowy RMG 75 to miał 1,5 m zasięgu i w porównaniu do najczęściej kupowanego bazarowego Nato Military z zasięgiem 60 cm to nie było tak żle . Pomijając pojedynki na gazy to jednak , gdybym już miał wybór tylko między tymi dwoma . czyli Puissance i RMG 75 to wziąłbym , jednak nowo wyprodukowany RMG 75 , byłby przynajmniej pewniejszy i długo aktywny . Jak już pisałem nie wiem jakie rozpuszczalniki były w BOSS-e i Magnum 70 , bo nie miałem , może te celowe szybkie psucie i krótki termin przydatności , to wymyślili dopiero w ,, Puissance " , nie wiem ...


Zmieniony przez - megasmig w dniu 2019-10-29 14:39:13
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8450
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 289
Panowie,wiecie jaka date produkcji i jaki termin waznosci maja Sabre mk 3.5 chmura z militaria.pl?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium