SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1610 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24470


,

na obydwu filmikach to ja osobiście . Grenn w wersji cone jeśli dostanie się do płuc wywołuje około 20 sekund ostrego kaszlu , wersja stream nie inhaluje prawie w ogóle . Strumieniowe Grenn-y / White można bez problemu używać np w środkach komunikacji .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Nie wierze w to co czytam . Myślisz,ze ja nie mam co robić tylko opisywać farmazony na tym forum ??? Używałem i był on odczuwalny przez otoczenie w pobliżu a ty możesz jak dla mnie używać go nawet w WC pednolino:) na tyle zużytych puszek OC super magnum działał za każdym razem bardzo dobrze. Po czym w wnioskujesz ze jest to słaby gaz? Psikales sobie w oczy ? I porównywałes skale ostrości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Jestem w stanie nawet wyłożyć spora sumkę i zrobić mały zakład :) ktoś chętny ? W pomieszczeniu powiedzmy 10na 10 walniemy dwusekundwe psiknięcie white i zobaczymy czy będziesz w stanie wystać tam bez większej reakcji chociaż ze 2 minuty :) Wiec czekam na osobę zainteresowana zakładem materiał możemy uwiecznić nagraniem i za zgoda wstawimy na tutejsze forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1610 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24470
Bez problemu mogę przyjąć taki zakład . Kłamstwo ma krótkie nogi , ktoś kto pisze że Fox Grenn albo White silnie inhaluje nigdy nie używał , albo jest astmatykiem / alergikiem . No chyba żeby w ciągu ostatnich kilku miesięcy zmienili formułę w co wątpię ....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5860
Megasmig fox-a kupiłem zaraz po rozmowie z tobą tego zielonego i efektu inhalowania nie wykazał żadnego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1610 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24470
Oczywiście w wersji cone jak się wciągnie do pluc rozpyloną chmurę drobnych cząsteczek to jest z 20 sekund kaszlu i to tyle wersja stream nie inhaluje .


Zmieniony przez - megasmig w dniu 2018-06-17 16:45:21
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5860
Maładyniec a co powiesz na temat starego starego walther-a ?Ja miałem okazję się tym pobawić :)


Zmieniony przez - 91posir w dniu 2018-06-17 16:50:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Megasmig nie zarzucaj mi kłamstwa bo nie mam takiego zwyczaju ;) jeszcze wracając do wcześniejszej dyskusji to co będzie widziała kamera a co nie nie to nie ma znaczenia :) nie wiem jakie masz towarzystwo na swojej dzielnicy ale mnie nikt by nie zmusił żebym przeszedł na druga stronę bo komuś za wąsko :)hehe do tej pory nie mogę tego zrozumiec ....i tak jak mówię nie zarzucaj mi kłamstwa bo to ty dla mnie nie jesteś poważnym człowiekiem uciekając na druga stronę tym bardziej jak miałeś pod reka udapa przed jakimiś trolami ;) czas i miejsce testu do dogadania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Kolego zależy czy pytasz o Waltera w czerwonym opakowaniu czy już ta nowsza wersje ;)co do czerwonej kiedyś miałem dwie szt wtedy chyba nawet zapalcilem za jedna 120 PLN i tak byłem bardzo zadowolony ;) dobre ciśnienie mocno pomarańczowy pieprz i najważniejsze działał bardzo konkretnie ;) nie poprawiałem z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Megasmig nie napisałem ze "silnie inhaluje" tylko ze był odczuwalny przez otoczenie które w miarę sprawnie się rozeszło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium