SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Czyli 2x mocniejsze niż Francuzi ?? Ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Teraz już tylko taki zestaw na bramkę biorę.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Nigdy bym nie pomyślał, że na bramkach aż tak często trzeba używać gazu i w ogóle siły fizycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Uwierz ze jak się zdarzy bramka bez chociaż jednej awantury to doznaje oświecenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Haha, no to rzeczywiście niezły poligon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
A mi tam szkoda francuzow, lubilem je i darzylem sentymentem heh


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2020-07-30 18:09:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8330
Dla mnie przygoda z inter ark dobiegła końca.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 72 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3180
@Greek coś się kończy, coś zaczyna :)

Ja również po swoich przygodach z cs-ami w wersji "kinder niespodzianka" odpuściłem choć kusiła mnie oprócz małego arm II którego zawsze miałem przez sentyment i fajne działanie rozpędzające, gaśnica 100ml puissance... Zdecydowanie jednak wolę w to miejsce dodatkowego Sabre MK-4 Cone, który sprawdzony w bojach już był nieraz i zawsze z dobrym skutkiem :).
A zamiast gaśnic arm IV, które mnie swego czasu zawiodły -> trzymam się już tylko Hi-Max 550ml lub litrówek - tutaj nadal nie (odpukać) nie zawiodłem się ani ja ani pracownicy ochrony z rodzinnej firmy :).
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Ja rowniez raczej zakoncze swoja przygode z CS choc kusi mnie by miec jakas 75ml pod reka na buma pod baletami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1584 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24145
Akurat żeby kupić Sabre to na chwile obecną trzeba trochę pokombinować np w sklepie na A z Elbląga widziałem crossfire MK 3 i 3,5 , pewnie termin przydatności z dwa lata , albo rok , ale do ochrony do szybkiego zużycia może być ... Można też nieco przepłacić za Walthery , ciekawe kiedy będzie dostawa u importera ? ...
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium