SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Mati96c4
Czym na chwilę obecną tak naprawdę różni się fox green od foxa white'a? Specyfikacja gazów identyczna oraz wasze opinie jak najbardziej ma tym samym poziomie. Występują jakieś różnice w działaniu które można przypisać poszczególnemu produktowi z wyżej wymienionych?


Tym, że white inhaluje, a green nie. No i green możesz mieć w chmurze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
W mojej opinii chociaż mean green i White mają niby te same parametry, to różne gazy. White ma inhalację, a green nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8442
Megasmig co do francuskich cs absolutnie sie nie zgodzę. Używałem kiedyś często i działały rewelacyjnie, osobnicy byli dużo bardziej znokautowani niż po pieprzach, już nie wspominając o części moich znajomych, którzy do dzisiaj nie chcą nic innego w tym kilku policjantów. Jeżeli nie było problemu z terminami to działały również bardzo dobrze na nacpanych i pijanych a z tego co wiemy francuzy maja spore stężenie cs. Co do 4% rozważę dzisiaj może zakupie ze 2 szt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
megasmig
Francuskie CS-y mają słabe stężenie co może wyjść w boju , mój kolega na wyprawie góralem jakieś 7 lat temu , popryskał ARM II żelem pieprzowym , jakiś dwóch agresywnych piwoszy wiejskich , co to chcieli dla rozrywki , oklepać ,,miastowego " . Po jakichś 7 minutach , ruszyli za nim w pościg , cóż jednak roweru nie byli w stanie dogonić ... Podejrzewam że gości po amfie , ten gaz podobnie jak OC 9000 , mógłby tylko rozjuszyć ... Greek jak masz chęci i możliwości i będziesz w Militaria , kupiłbyś może i przetestował ten FoX 5.3 4 % , to chyba jedyny gaz z nowości o którym , nie mamy sprawozdania z realnej sytuacji . Miałem go przetestować w wakacje na pewnym Gruzinie ochotniku , ale chciał aż 100 $ , a to chyba za dużo , za test na jednym pijaczku ...


Według mnie to zwykła literówka i miało być Francuskie OC mają słabe stężenie. :) W końcu jest ARM II OC





Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2020-02-08 12:34:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8442
Tez tak myśle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Jakby Ci się udało tego Foxa 2 TM sprawdzić to by było super, zastanawiam się nad zakupem bo wolę gazy na bazie oleju, wg mnie lepiej miotają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1606 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24442
Sorry chłopaki miało być oczywiście francuskie OC ... Pisałem w autobusie po pracy w nocy i takie były skutki ... Wiadomo że francuskie CS w terminie mają duże stężenie i moc .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Wszyscy Panowie tak zachwalacie tego Foxa Mean greena. Dzisiaj wytestowałem drugi pojemnik 89ml cone, bo myślałem że tamten mam trefny. Przecież zasięg to porażka. Niecałe 2 metry, potem ledwie do 1,5. Może i formuła super ale zasięg bieda straszna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8442
Kup stream zdecydowanie lepiej miota.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Wiem, stream jest świetny. Ale cone to tragedia. 1 sekunda max 2 metry, druga sekunda 1,5 metra a potem piana na 30cm przez dobre 5 sekund! Nie wierzę że 2 razy pod rząd trafiłem na felerny egzemplarz. Greek sprawdź ten 2 TM cone jak dasz radę, miałem 5.3 nowy na oleju i miotał dobrze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium