SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Niebieska MK 2 wali ok. 5 sekund. Tu jest test Walthera 53 ml. w strumieniu:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Mały FOX Green ma faktycznie tylko 45 ml. , a nie jak jest błędnie napisane na stronach rodzimych sprzedawców 59 ml. Cały czas mnie to męczyło, jak przy technologii Greena do puszki, takiej jak w dużym (118 ml.) FOX 5.3, w FOX GREEN włożyli, tylko 89 ml. gazu, a do małej puszki (59 ml.) w GREENIE włożyli niby tyle samo gazu, co w FOX 5.3. , co prawdą jak widać nie jest.






Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2016-04-04 01:26:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Potrzebuje waszej pomocy mianowicie szukam jak najmocniejszego gazu pieprzowego w wersji w chmurze. Zalezy mi na tym żeby gaz był bez żadnych barwników. Myślałem nad kupnem police magnum OC 17 lecz nigdzie nie można go dostać. Gaz ma mi służyć jako wersja zastępcza na bliskie odległości gdyż głównie wtedy zdarza mi się go używać. W chwili obecnej używam himax w strumieniu i niestety niejednokrotnie zdarzyło mi się że gaz ze tak powiem odbija się w każde strony na twarzy powodując ze często dostaje odłamkami :). Moglibyście coś ciekawego doradzić ? Jak juz mówiłem nie znam się raczej na tych wszystkich firmach wiec wole się zwrócić do ekspertow :) dodam że interesuje mnie pojemność w granicach ok 60 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Doradzam Sabre Red Cone, mk 3,5. Jest to dobra chmura, zbliżona do PM, lub Walthera Pro Secur w chmurze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
W tej pojemności to tylko to polecam. Jeśli Fox Mean Green to tylko duży, ale to spora puszka. Sabre/Walther to dobra firma, kupisz np. na military.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Co do Fox Labs Mean Green to ten mały 45ml nie powinien kosztować więcej jak 60zł. To tylko 3 sekundy psikania. 5.3 to dobre 6 obfitych strzałów przy tej samej wielkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Hezuss7 a jak skuteczność himaxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24160
http://www.kaliber.pl/gazy-osobiste/119450-gaz-pieprzowy-sabre-red-mk35-520020-c-chmura.html , wielkość będzie zbliżona do Hi-maxa 75 ml , jest wydajny , lub jeśli chcesz mniejszą pojemność http://www.kaliber.pl/gazy-profesjonalne/119441-gaz-pieprzowy-sabre-red-mk3-520010-c-chmura.html .Na chwilę obecną nic lepszego nie znajdziesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Czy ten pierwszy w pojemności 75 ml nie ma żadnych barwników ?? Jeśli jest bezbarwny to myślę że to byłby mój wybór. Co do skuteczności himax. W wielu przypadkach zdarzyło mi się że mogłem pół butli wypryskac w twarz pijanego, nacpanego agresora i niestety efekt działania był znikomy. Jedynie to pomarańczowe plamy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 772 Napisanych postów 498 Wiek 55 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6745
Megasmig mam pytanie.Znasz jakieś adresy sklepów stacjonarnych w Warszawie gdzie można dostać Sabre red MK 3,5 cone ? Tak jak poleciłeś byłem dzisiaj w Kalibrze ale sprzedający po sprawdzeniu stanu,powiedział że nigdzie w magazynie nie ma W sobotę byłem w Kapiszonie też nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.Kazali się dowiadywać telefonicznie...W Kapiszonie kupiłem MK 4 ostatnią!!! Coś posucha na ten towar???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium