SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5788
Owszen zadziałał słabiej ale agresor był po %%% no i po dopalaczach lub innym syfie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24332
Wszystkie te chińskie miotacze to Chińska wersja Nato Military , należy też wziąść po uwagę że jak wszystkie chińskie produkty , czasami nawet nowe nie działają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8386
Słuszny był pomysł dołączenia do grupy tutaj ;) wczoraj spora awantura użyte miotacze RSG police wersja cone oraz Take Down extreme mace strumień. Krótko: po RSG jeden z agresorów uciekł Wiec później nie widziałem dwóch panów plus mój kolega który używał dostał rykoszetem pozamiatani na 110% naprwde polecam ten strumień Mace:) długo nie mogli otworzyć oczu . Zaczyna się ciepło robić Wiec będzie trochę testowania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Jak mogl uciekac to chyba slabo RSG wypadl... a co do mace, moze warto sie przekonac do niego





Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-05-03 21:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8386
Nie po takich miotaczach widziałem jak na adrenalinie uciekali ;) może tez nie dostał bezpośrednio,zdążyłem zauważyć jak kolega sypał tym RSG w niego jak stał bokiem po chwili wyrwał przed siebie i tyle do widziano. Ale naprawdę Mace zrobił robotę dzisaj przy drugim prysznicu kolega odczuwał pieczenie a z dodatkowych info pod koniec wczorajszej akcji kolega pierwszy raz wytestowal chusteczkę refil, coś tam pomogła ale bez szału :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Czyli co RSG w miare daje rade? Napisales, ze kolega rykoszetem dostal tzn ze Mace ma az takie cisnenie? - jakis komentarz chyba o tym czytalem


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-05-03 22:18:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24332
Co do Police RSG cone to jest już chyba 7 znana mi porażka tego gazu w różnych sytuacjach ... Co do chusteczek to trzeba kupić Sudecony , tu akurat mam doświadczenie , bo stosowałem 4 razy , oczywiście nie ratując agresorów , tylko ochotników po różnych testach i raz siebie . Bierzemy dwa Sudecony jeden wyciskamy na zamknięte oczy , a drugim przecieramy twarz i rozkładamy w stanie rozłożonym na twarzy , skraca czas zamknięcia oczu ,a pieczenie z twarzy usuwa od razu . Raz też użyłem tych chusteczek ,a potem tego płynu z HPE , ale to nie to samo , oceniłbym że Sudecon-y są 3 razy skuteczniejsze ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 63
Witam wszystkich. Mam pewne doświadczenie z Mące Także Down Stream 80ml. Poczestowalem nim dwóch napastników. Pierwszy, który szarpał się z kumplem dostał porządna strugę na ryj, niestety wysokie ciśnienie spowodowało to, że kilka mikro kropelek odbitych od gościa doleciało mi do czoła i oczu. Gość, który dostał gazem pierwszy odwrocil się i biegnąc na oślep wy..ebal łbem w mur i padł. Powagą! Drugiego, który już dostał parę bomb od kolegi już zgazowalem pro forma bo wiedziałem że sam za chwilę nie będę widział. Wsiadłem do auta i odjechaliśmy. Oczywiście nie jako kierowca. Te kilka kropelek zamknęło mi oczy po może 6-8 sekundach i mimo chusteczki relief przez 10 min że smakami wiszącymi z gęby i piekąca morda szukaliśmy stacji. Gaz bardzo skuteczny, nie wyobrażam sobie co czuli tamci. Ale zdecydowaną wadą jest mega ciśnienie, trzeba uważać żeby rykoszetem nie dostać. Dodam tylko, że ten sam gaz ma mój brat jeżdżąc na taksie i miał podobną sytuację do mojej. Czyli samonokaut. Teraz testuję Foxa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24332
Prawdę mówiąć dobre ciśnienie uważałem , zawsze za zaletę , z tym że ja odruchowo , przysłaniam twarz drugą ręką , nawet jak pryskam strumieniem , Zaciekawił mnie ten Mace kupię jeden do testów .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Megasmig, a masz jakis feedback odnosnie foxa? Co do Mace to i tak strumien wiec moze byc jako backup
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium