SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Czyli Greek do samoobrony o wiele bardziej polecasz produkty Foxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8452
Kolego nie ma złotego środka:) patrząc na działanie kiedy używałem miotaczy podczas interwencji wobec agresywnych osób to najlepiej sprawdził mi się UDAP i Fox. Chociaż Inferrno tez działał bez zarzutu ale tego niestety w PL jak narazie nie ma. Co do Sabre to również pare znajomych mi osób jak już pisałem zaczęło opisywać sytuacje gdzie działał bardzo słabo albo wgl. Mnie czasami dziwiło również to ze używając tego samego modelu pieprz w jednej puszczę był mocno pomarańczowy a raz coś jak "musztarda "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Jasne że nie ma. Ale rozumiem że jeśli chodzi o obronę dla cywila gdzie często jest on sam, zestresowany, nierzadko wobec kilku napastników a gaz jest jego jedynym sposobem obrony to z tego co obecnie jest w PL doradzasz Foxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8452
Tak, śmiało bierz Foxa. Ja w poniedziałek wybieram się do Interu chce zakupić dwie puszki Puissance i sobie przetestować jak to z tym brakiem mocy jest .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Jak tam chcesz ale ja bym się cudów nie spodziewał, rozczarowałem się mocno Puissance, trafiłem na nieaktywną zawartość, zero podrażnienia skóry czy dróg oddechowych, a był nowy i z dobrą datą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panowie, dwa pytania; po pierwsze ktoś z Was <greek lub megasmig> napisali, że 5.3jest bardziej wydajny od grena ponieważ jest na bazie olejku, czy dobrze zrozumiałem? Jeśli tak to jaka jest różnica wydajności? Taka, że np grenem 43ml popsikamy ledwo jednego gościa, a 5,3 tej samej pojemności już dwóch? Czy jest to bardzo zauważalne? a drugie pytanie, kojarzy gas Ruger MK-3??



Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-02-23 14:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8452
Sam dla siebie chce przetestować Puissance. Powiem tak green jak na taka duża puszkę nie na dużo strzałów mi wystarczył a stary 5.3 89ml z tego co pamietam już było zdecydowanie lepiej nie jestem teraz w stanie opisać dokładnie na ile wystarczały ale green niezachwycal wydajnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Ruger to Sabre. Stary Fox 5.3 był znacznie wydajniejszy, pojemnik tej samej wielkości co teraz zawiera 45 ml miał 60 ml i spokojnie starczał na dwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Dzięki Panowie, a jak jest ze strumieniem? Podobno stare Foxy dość szeroko pyliły jak na stream, niby jak dawne UZI. Greek jak kupisz daj znać bo i ja w przyszłym tygodniu chce złożyć zamówienie w Inter, kupujesz 50 czy 75? Gas czy gel?


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-02-23 15:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1610 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24464


trochę o wydajności Fox-ów jest na filmiku , mały Fox 5.3 starej wersji był super wydajny , cone dawał 6 konkretnych strzałów , średnia pucha starej wersji 5.3 dawała 9 konkretnych strzałów , a duża puszka 118 ml Foxa cone starej wersji dawała 12 strzałów , czyli wydajność bardzo konkretna była , Grenn cone jak widać na filmiku 3 konkretne strzały i opary , trochę lepiej jest z grennem 89 ml , cone , ta wersja jeśli jest dobry nie wadliwy egzemplarz daje 8 strzałów tak po sekundzie . Wersji stream ie będę opisywał bo używałem tych ze starą szeroką dyszą , nie z taką jak teraz . Nowa wersja Foxa 5.3 na razie nie wiem , ale już niedługo powinienem mieć jakieś wyniki badań
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium