SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1204
dzieki Greek
czyli wciąż mozna powiedzieć, że mało doniesień o nowym foxie - w sumie nic dziwnego bo kosztuje całkiem sporo...
ja tak właśnie patrzę na swój arsenał gdzie mam i walthera pro secur i sabre cone (wersja niepalna) i niby jestem zadowolony ale coś mnie wzięło na poszukiwanie lepszego standardu, a to nie bez przyczyny.
To znaczy kiedyś udało mi się wyłączyć gościa całkowicie - nawet nie jęknął - zwykłym KO - ale kiedy to było... gdzieś we wczesnych 2000-nych..Uratowałem wtedy swój rower :) Od tego czasu żyłem raczej w przekonaniu że gaz jest mocnym atutem.

A tu z życia wzięte: gość wali z bardzo bliska na twarz oponenta z gaśnicy ARM (słabe oko mam więc nie dojrzałem czy to II czy IV) - a ten co dostał stoi i nic. Oczy otwarte, twarz pomarańczowa, oddech normalny, rozmawia do kolegi i twarz koszulką przeciera. Co prawda stracił zapędy bokserskie ale gdyby musiał to uważam, że mógłby jeszcze wiele zrobić...


Zmieniony przez - endron w dniu 2020-07-10 01:06:42
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Bo francuskie CS, jak się przeterminują (po 18 miesiącach (100% mocy) max 2 latach) nadają się tylko do szkolenia, bo moc zerowa. Powiesz coś więcej o akcji z KO? Pryskałeś chmurą? i czy jakiegoś konkret złodzieja, czy pijaczka? :) I jakiego masz Walthera tego z głowicą, jak sabre i jaka data? Co do KO to chmura 100 ml na lata idealna na psy, zresztą za 30 zł nic lepszego nie ma.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2020-07-10 15:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1204
Akcja z KO była bardzo dawno temu - może 2000, może 2001 nie pamiętam. To była oczywiście chmura. Dostał z bardzo bliska - prawie z "przyłożenia". A co do zawodnika ;) to był budapreniaż - ale nie miał klasycznego zamuła, tylko skoki nastroju - z normalnego przechodził do krótkiego napadu nazwijmy to " minifurii" - I tak parę razy. Jako, że się nie dogadaliśmy a on w kolejnym "cyklu" wahań humoru stwierdził, że spuści mi wp****** (miałem wtedy 15 lat; on b na oko 23-25) to uzyłem KaOwca.

Walthera mam dokładnie z głowicą taką jak w Sabre - data do marca 2020.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1204
A co do Csów to czasem chyba nawet w trakcie ważności mogą zawieść. Miałem kiedyś Puissance Gel i jak kroplę do oka dałem to nawet się nie zamknęło...Był dyskomfort, ale to wszystko. Ośmielony powtórzyłem test ze strumieniem OC Smith&Wesson (taki ze srebrną etykietą). Och cóż to był za błąd ) Myślałem, że oko wyjdzie z czaszki ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Smith&Wesson rozumiem, ze w starych czasach, bo był "wielki powrót" w bodajże 2016/2017 roku i gaz okazał się strasznym niewypałem, pomimo super głowicy, ala stary FOX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Ja uzylem ARM IV i efekt byl dla mnie rewelacyjny, co do dat waznosci przetestowalem ARMIV i puissance 6 miesiecy po zakuoie i dzialal. Spr jeszcze z 2/3 razy jak to sie ma. Moze gasnice dluzej zalegaja i temu takie badziewie? Jak dla mnie, to tylko green jest ponad standard
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1204
Marcin 44

tak te s&w już sobie trochę liczył lat :) tez syszałem, że nowe były lipne a teraz to raczej już chyba wogóle nie do dostania jest ta marka...ja przynajmniej nigdzie nie znalazłem

odnośnie KO zawsze byłem zadowolony z niego - tylko teraz tak w dobie mody na osłabianie mocy gazów zaczynam się astanawiac, czy dzisiejszy KO nadal trzyma tą samą moc co przed wielu laty?

Misiaczex -
Greena nie używałem nigdy w boju - trochę mnie zniechęcał do niego brak inhalacji...ale może jest tak ostry że rekompensuje samym działaniem na oczy...Kiedyś widziałem jak kolega - w terminie ważności - chciał kontrolnie walnąć w powietrze chmurą z greena a gaz się tylko opluł - ciecz poleciała i koniec. To mnie trochę przestraszyło. Ale niemniej nic mu nie ujmuję - może taki egzemplarz

Przydałoby się sprowadzić UDAPA ;) tylko nie mam jak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5790
Co do smith weson-a tutaj link do filmu

ocencie sami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Endron jestes druga osoba, ktora wspomina o tej przypadlosci... Moze cos jest na rzeczy, choc moj mnie nie zawiodl... Moze warto do tego sabre sie przekonac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A co jeszcze się nie przekonałeś? :D A tak serio, to sam mam Greena wszystkie wersje, ale super uniwersalny gaz to nie jest.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium