SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Czyli sumując na dzień dzisiejszy liczą się dwie marki FOX i SABRE. No chyba, że jeszcze ten średni UDAP, ale tu cena jest dwa razy większa, niż powinna wg. mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1611 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24511
Dobrze dobrane gazy Fox i Sabre (ewentualnie UDAP ) z dostępnych w Polsce , dają największą szansę odparcia ataku nawet silnie naćpanego agresora . Reszta propozycji z rynku ma ma ogół jakieś wady np KO - 50 ml tylko 3 strzały i niepewny w zimie środek miotający . Niektóre propozycje zaś raczej ubarwiają półki w sklepach z militariami i strony internetowe , niż faktycznie są dobrymi propozycjami do samoobrony .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Wiadomo, że generalnie 95 % asortymentu "obronnego" to zabawki i marketingowy szajs. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1611 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24511
W gazach to jeszcze nie jest tak tragicznie , większość tanich propozycji daje małe szanse przeciw np naćpanemu karkowi , ale powstrzyma atak powiedzmy agresywnego pijaczka lub psa . Lepsze są np prawie zupełnie nieprzydatne latarki z ,,paralizatorem " . alarmy dżwiękowe typu wuwuzela itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Największa pomyłka to te "pistolety gazowe" i hukowe, bo to tylko drogie zabawki, a można sobie jeszcze biedy tym narobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5861
Czy ja dobrze widzę czy ten "straszak" miał gaz nato military 1:27?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Działanie słabe, więc pewnie jest to coś z niższej półki. Po Foxie czy Sabre raczej nie ma szans na otwarcie oczu przez dobre 30 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Kiedyś widziałem, jak na patrolu nosili Defenol CS, czasami KO. Nie ma chyba przepisów regulujących, jaki RMG mają na wyposażeniu, tak jak jest to w przypadku np. policji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1515
Dzisiaj odebrałem Fox mean green , tak słysząc o jego słabej inhalacji użyłem w pustym pomieszczeniu 10 min temu.. uciekłem stamtąd po chwili i dusze się już 10 min kaszląc, co ciekawe czuje jak szczypią mnie nawet usta a nie miałem styczności z substancją.. jest moc :) Co ciekawe dostałem 30 % zniżki w Hotspray (teraz promo bo ważność gazu do 4.2019), więc jak bede miał mysleć nad gaśnicą to chyba pójde w Foxa :)






Zmieniony przez - KefirO20 w dniu 2017-12-19 19:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1611 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24511
To jeśli moc inhalacyjna Fox Grenn-a zrobiła na tobie wrażenie to zapewniam Cię że UDAP i dawny Fox 5.3 mają 5 razy silniejszy efekt inhalacyjny . Ja tam wchodzę w opary Grenn-a bez problemu .Oczywiście nie jest to zły gaz , ale inhalacja , nie jest jego najmocniejszą stroną . Masz tu dwa filmiki poglądowe ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium