SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Skutkiem użycia dobrego gazu powinno być przynajmniej oślepienie napastnika. W większości wypadków to wyklucza kontynuowanie ataku. Jakiś czas temu chodziłem na krav magę, jest to niezła sekcja i mieliśmy sparingi. Podczas boksowania popełniałem często błąd który dużo mnie kosztował, to znaczy na moment opuszczałem głowę i przestawałem obserwować przeciwnika. Jak można się domyślać od razu dostawałem i byłem w tarapatach. Wiem jednak stąd, że osoba która chociaż na chwilę nie widzi przeciwnika, nie da rady z nim walczyć. No chyba że sytuacja ma miejsce w jakiejś małej windzie, ale i tak "niewidzący" jest z miejsca na przegranej pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Ktoś wie może jak jest z efektem inhalacyjnym w FL 5.3 cone? Czy jest np. większy niż przy Sabre Cone czy mniejszy...


Zmieniony przez - Henel w dniu 2016-02-29 19:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24105
Fox 5,3 cone ma gigantyczny efekt inhalacyjny , porównywalny z UDAP-em .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
OK, dzięki. Pytam dlatego, bo na wielu filmikach z Fox-em mało kto kaszle czy krztusi się, a głównie trzymają się za twarz i wrzeszczą :) Ale pewnie wynika to stąd, że gdy przyjmuje się taki spodziewany strzał, to każdy wstrzymuje na dłuższą chwilę oddech. Dowiedziałem się też niezbyt dobrej rzeczy o Fox-ach, to znaczy że zalecany termin ich ważności wynosi jedynie dwa lata od daty produkcji, maksimum trzy. To czyni je mniej ekonomicznym zakupem względem Sabre, gdzie termin ważności sięga pięciu lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Gaz pieprzowy w przeciwieństwie do CS tak szybko nie traci na wartości po przeterminowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Na stronie Fox Labs jest taka właśnie informacja. Piszą że każdy spray traci powoli ciśnienie i dlatego oni wybijają datę produkcji, oraz że dają gwarancję na 3 lata, lecz rekomendują wymianę po 2. Określają to mianem swojej "filozofii" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Chodzi jakby o to, że chcą mieć 100% pewności że miotacz nie utraci ciśnienia. Fox ma ponoć agresywny rozpuszczalnik który niszczy uszczelkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Mi natomiast bardzo podoba się zasięg Walthera 53/ Sabre MK 2.

Jak na taki mały gazik ciągnie kozacko. Ciekawe, jaki zasięg ma MK 3,5; czy MK 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Co do czasu użyteczności FOXÓW w praktyce, to trzeba zapytać Megasmiga, bo on takowe nosił.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium