SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ja tylko czekam, aż będą podróby Sabre i FOX.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 772 Napisanych postów 498 Wiek 56 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6754
Marcin44 tak sobie teraz pomyślałem że ten sprzedawca co gadał o tym gościu co sobie w Chinach podróbki KO zamówił,nie miał siebie na myśli...Dziś jak byłem u niego,rozpoznał mnie bo ostatnio na temat gazów się bardzo mądrzyłem i spytał jakie gazy są najlepsze według mnie.Pokazałem mu swojego Sabre...dokładnie go obejrzał i o Foxie mu mówiłem...poczekam ze dwa miesiące i znowu go odwiedzę...wtedy zobaczymy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Oj to faktycznie słabo, Sabre w stożku niesie tak że aż sam się zdziwiłem. Dzięki za filmik!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Marcin 44, nie zdziw się jak niedługo zobaczysz gazy marki "Sapre" albo "Foxx" ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A co myślicie o możliwości użycia gazu w takiej konkretnej sytuacji kradzieży w komunikacji:




Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2017-07-10 14:47:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5717
Po przeanalizowaniu nagrania mogę powiedzieć tylko tyle że użyć gazu można było by w związku z szarpaniną w drzwiach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Ja uważam, że można by było, jeszcze jest taka opcja by wybiec za tą złodziejką i wtedy użyć, choć biegnąć ZA kimś i używając gazu można samemu wpaść w opary - jeśli to chmurka. Ale generalnie coraz niebezpieczniej w autobusach. Ja uważam, że każdy ma prawo się bronić, również przed kradzieżą. Tylko trzeba by uważać by kogoś postronnego nie trafić gazem. Ale ogólnie szok taka sytuacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Przykro to pisać, ale z własnych obserwacji wnoszę, że autobusy, tramwaje oraz przystanki to najniebezpieczniejsze miejsca w całym mieście. Bardzo często zdarzają się tam osoby szukające zaczepki, w przeciągu miesiąca miałem dwie takie sytuacje. Raz na przystanku - słowna wymiana "uprzejmości" z podpitym penerem, w drugim dwóch typów w tramwaju zaczepiających kogo się da. Nie używałem oczywiście gazu, bo słowne zaczepki jednak za mało na "obronę konieczną".


Zmieniony przez - Henel w dniu 2017-07-10 17:01:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5717
Powiem tak jeżeli jest pijany to śmiało walić, a jeżeli nie ma osób postronnych to tym bardziej ponieważ szybciej dadzą wiarę osobie trzeźwej niż pijakowi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5717
A tutaj macie kolejnych "znawców" od gazów


1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium