SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Tylko, że to jest zarobek na krótką metę, a wiemy jak zaufanie później trudno odbudować. Bardziej celowałbym, że albo zmienili dostawcę surowców- albo może jakaś jedna partia trafiona z w/w surowcem? Faktem jest, że SABRE traci miano dobrego standardu i staje się gazem niepewnym. Pytanie tylko co zostało Nam, ze średniej pojemności? 59-70ml, FOX 2%OC? OC5000? Rsg Police?


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-05-27 09:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Fox 2% odpada, testowałem, jest słabo. Jeśli psikam na ziemię, nachylam się i wciągam kilka głębokich oddechów i... NIC, to coś jest nie tak. Chyba że mamy kolejny "działający kontaktowo na oczy", ale taki gaz jest do d... w samoobronie, przynajmniej w wielu przypadkach, bo jak nie trafisz centralnie w oczy to co.... Może ten OC 5000? KO stożek też jest niezły, niemiecki, na hanet.pl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Dla mnie coś takiego jak OC 5000 do samoobrony to wynalazek w kierunku NATO. Ja z czasem zauważyłem ze jak kiedyś sabre były mocno pomarańczowe tak miałem pare szt gdzie barwa była delikatnie żółtawa. Np po tej pianie sobotniej nie było widać na zawodniku intensywnie pomarańczowej breji jak to często miało miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Na dzień dzisiejszy najpewniejszy wydaje się być Green, ale nie jestem przekonany, czy na wściekłego psa zadziała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
No właśnie to jest ta kwestia, lepiej mieć jednak inhalujący gaz, bo łatwiej obronisz się nim też przed psem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Jutro przetestuje nowego foxa 4% bo zamówiłem 3szt strumień jak i chmurę
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 58 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 547
Z tych wszystkich gazów na tą chwile pewniakiem jest zielony fox,sam go testowałem na ochotniku,sam go przyjąłem na twarz,miałem porównanie bo testowałem na sobie starego foxa na starej formule i zielony z równie podobną jak nie taką samą mocą działa, brak mu tylko efektu inhalacji..zobaczymy tylko czy ta nowa formuła 4% foxa bedzie lepsza od greena.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Ale pamiętajcie, że grean w małej wersji ma słabe ciśnienie, a średniej brak....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Brak średnich puszek Greena, to wg mnie głupia decyzja Firmy Fox, przecież takie opakowania są najbardziej uniwersalne. Nowej wersji FOXa 5.3 z 4% OC również brak pojemności Mk3,5 niestety.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2019-05-27 10:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 58 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 547
Im wieksza puszka tym większe ciśnienie, wieksza ilość gazu i wieksza szansa na obronę przeciwko kilku napastników..
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium