SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
Co do Fox-ów to oczywiście te nowe formuły mają 1,4 MC , teraz sprawa jest jasna dlaczego Fox Labs nie modyfikuje strony i nie chwali się nowymi produktami , po prostu mają jeszcze zapasy formuły 2 % i będą sprzedawać niezorientowanym , podejrzewam że ta niezbyt skuteczna formuła może być do kupienia w Fox Labs jeszcze z rok , a w różnych sklepach jeszcze z dwa lata . Podobnie było z White Lighting , w USA można było sprzedawać starą formułę Fox-a 5.3 rok dłużej niż w UE , dlatego początkowo tylko w Niemczech sprzedawano White , na stronie nic o nim nie było , a wiele osób kupowało tylko dlatego , że jest podobny ( dla niezorientowanych ) z wyglądu do 5.3 . Mnie samego z 8 osób pytało się czy White to 5.3 , a na stronie nie było bardzo , bardzo długo ... Mogę się oczywiście mylić , ale mam jakieś złe przeczucia co do dostawy Hotspray-a , podejrzewam że będzie tam oczywiście formuła 2 % ...


Zmieniony przez - megasmig w dniu 2019-02-24 15:17:10
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
No i sparawa jest rozwiązana.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Henel, a myslisz, ze wszystkie egzemplarze sabre sa tam wadliwe?? Megasmig a Fox white to nie jest to samo co gren tylko bez barwnika?? Czyli co? Tego foxa 2% lepiej odpuscic?


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-02-24 15:56:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
One nie są wadliwe po prostu tetrafluroetafen na tyle wzmacniał 0,67 MC w formule 5.3 że był to praktycznie najsilniejszy gaz na ludzi , próbowali zmienić rozpuszczalnik i nie wyszło , kupujący 5.3 oczekiwali najsilniejszej formuły , a nie czegoś w stylu First Defence 0,7 MC , czy Sabre 5.0 i byli zawiedzeni , stąd te negatywne opinie na amerykańskich forach i póżniejsze wzmocnienie formuły o 100 %
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
Myślałem że to do mnie , tak śmiało można sobie odpuścić te 2 % Fox-y .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18602
Misiaczekx nie wiem czy wszystkie, może nie, ale ja trafiłem na ewidentnie wadliwy, co przy standardzie Sabre jest bardzo zaskakujące i może o czymś świadczyć. Możne robią je w Europie na licencji i coś nie do końca wychodzi. Ja już nie kupię kolejnego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Wiec gdzie ta słynna formuła 5.3 oraz najczystsza kapsaicyna gdzie nikt tak oczyszczonej nie stosuje już nie wspomnę o dużych otworach wylotowych w dyszach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Zniknęła za sprawą dyrektywy unijnej. :) Tak samo żaden strumień FOXA: White, Green, nowy 5.3 nie ma już szerokiego, granatowego otworu, przynajmniej na naszym rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18602
Greek to był chwyt marketingowy Foxa. Mają dobrą kapsaicynę ale jak pisze Megasmig siłą starego Foxa 5.3 był ten rozpuszczalnik usuwający warstwę ochronną z twarzy. To był gaz trochę pieprzowy a trochę "chemiczny". Teraz Fox idzie tą samą drogą co reszta firm, zrobią "zwykły" OC z 1.4 MC. Ale to już nie będzie to.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Megasmig, ale to prawda ze Fox white to to samo co gren ale bez znacznika?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium