SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 582
Marcin44 dobrze rozumiem ja tylko mowie jakie mialem sytuacje i ze teraz kupie sobie foxa foxa nie musisz sie tak unosic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
W którym miejscu się uniosłem? (chociaż fakt super moc latania by mi się przydała :) Po prostu napisałem, że zmiana gazu na inny nic nie da, jeśli nie uda się nam nim trafić w twarz. Źle mnie odbierasz. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 582
ok to sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Dobrze że opisujesz jak było, to są cenne informacje. Mam nadzieję że Fox Ci się sprawdzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8347
Kup ARM ll Albo lV zobaczysz prawdziwa inhalacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Ale musi być ciepło, bo na minusie nic nie zobaczy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8347
ze wszystkich napewno najbardziej inhalują Francuzy zreszta moim zdaniem maja najlepiej kryjąca chmurę. A do ciepłych dni już niedługo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Jak trafi na date zreszta i KO dobrze daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8347
KO przy terminowym francuzie to badziew. Nadal używając Puissance czy ARM uważam ze jeżeli chodzi o sprawny miotacz działa porównywalnie do najlepszych miotaczy OC. Może czasem trochę krócej ale widzę jak bardzo cierpią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Zgadzam sie, pod warunkiem, ze jest ok. Ale czy osoba uzywajaca go do obrony ma taki margines bezpieczenstwa? Lubie francuzy i mam sentyment do nich, a po sobotniej akcji polubilem je jeszcze bardziej-ale czy dalbym go swojej lub innej kobiecie do samoobrony?? NIE-wole by miala miotacz moze i mniej spektakularny, ale pewny
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium