SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24019
https://hotspray.pl/p/1526/320/gaz-pieprzowy-fox-labs-mean-green-flip-top-strumien-zel-89-ml-gazy-fox-labs-gazy-obronne.html, do bardzo dobrych propozycji kolegów mogę co najwyżej dorzucić to , szeroki strumień , działa bardzo szybko i praktycznie nie inhaluje .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Wstawiam, bo link u góry nie działa :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1461
Witam szanownych użytkowników. Wybaczcie gdy coś przeoczyłem lub jeśli temat był poruszany ale chciałbym zapytać co sądzicie o tym gazie? http://www.hpe.pl/gaz-pieprzowy-predator-strumien/18-gaz-pieprzowy-predator-flip-top-50-ml.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Osobiście nie miałem z nim do czynienia. Opinie w necie są od bardzo dobrych po kiepskie... Osobiście wybieram bardziej renomowanych producentów - Sabre, Fox labs. Chodzi głównie o powtarzalność jakości, co jest bardzo ważne. Preferuję też stożek chmury, strumień awaryjnie na szczególne okoliczności. Moim zdaniem - dołóż ze 20-25 zł i kup Sabre. Jak chcesz strumień to Smith Wessona lub Foxa. Przy strumieniu ważne jest trafienie w oczy agresora.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1461
Nie miałem do czynienia jeszcze z gazem więc jestem nowicjuszem, ale miałem już dwie dość poważne sytuację które niejako wpłynęły na moją decyzję dotyczącą zakupu gazu. I jak już w temacie jesteśmy, to zdaję sobie sprawę, że strumieniem jest ciężej trafić i wymaga to celności, natomiast chmura jest "pewniejsza" ponieważ nie wymaga od nas takiej dużej celności. I wiele wypowiedzi jest odnośnie strumienia i odnośnie chmury. Pytanie: co polecacie dla początkującego?
A z tym dołożeniem paru zł., i otrzymaniem w zamiana pewności i jakości to mnie przekonałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24019
http://www.kaliber.pl/gazy-osobiste/119450-gaz-pieprzowy-sabre-red-mk35-520020-c-chmura.html, mogę polecić Ci to i raczej Ci wystarczy , chyba że masz jakiegoś szczególnie zajadłego wroga który może na Ciebie czatować nawet w czasie np burzy wtedy ewentualnie można polecić do zestawu jakiś gaz strumieniowy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Sądzę, że z Sabre powinieneś być zadowolony. Używa go np. policja w Nowym Yorku. Ja również podobnie jak Megasmig polecam chmurkę, łatwość trafienia, szczególnie w stresie, to bardzo duża zaleta. Co do strumienia mam jeszcze tą wątpliwość, że teraz jest lato i wiele osób nosi duże okulary. Co prawda na opakowaniach Sabre jest rada, żeby w takim wypadku celować w czoło, bo substancja wówczas powinna spłynąć do oczu, ale - chmurka jednak troszkę przydusza i jest pewniejsza. Ja bym wziął Sabre, taki z linku wklejonego przez Megasmiga - masz porządny gazik na 2-3 lata. Bardzo mocnym gazem jest też chemiczny ARM II CS. Miałem już 3 egzemplarze. Ale - nie nadaje się kompletnie do pomieszczeń, na forach donoszą, że mogą trafić się trefne egzemplarze i gazy chemiczne mogą mieć osłabione działanie na ludzi po alkoholu, narkotykach, furiatów. To ten gaz: http://sklep.inter-ark.com.pl/reczny-miotacz-gazu-cs-arm-ii-poj-50-ml.html. Generalnie jednak polecam Ci Sabre jako najbardziej uniwersalny i pewny.


Zmieniony przez - Henel w dniu 2017-05-21 16:28:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1461
Skoro jako doświadczeni polecacie zdecydowanie chmurę, to mój wybór jest oczywisty. Dziękuję również za linki do godnego polecenia gazu. Jak wspomniałem wcześniej, również tutaj pójdę za Waszą radą - lepiej dołożyć parę groszy i mieć coś pewnego. A dodatkowo mam takie małe pytanie: jaką pojemność polecacie? 50 ml czy zdecydowanie 75?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium