SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 58 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 547
Rozumiem ze chodzi Ci o o tą formułę foxa do kwadratu 4%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1009 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8431
Nie, chodzi o ta 2%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 58 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 547
Też miałem takie zdanie o tej formule,ze jest niezbyt mocna do czasu przetestowania jej i jest godna polecenia nie wiem jak w żelu ale w stożku mgły nie zawiodła nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1009 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8431
Nowa formuła 2% się nie nadaje i tyle w temacie.
Również używałem stożka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1009 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8431
Nowe chmury Sabre już w kalibrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18614
To już długo są, masz na myśli te palne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1009 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8431
Nie wiem bo nie zamawiałem ale przez chwile był brak na stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Greek coś w grudniu pisałeś, że może będziesz miał szanse użyć gaśnicy ARMIV, używałeś? Ja miałem okazję w niedzielny poranek użyć 100ml i jestem ciekaw jakie masz zdanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 681 Napisanych postów 1009 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8431
Kiedyś używałem 300ml ARM lV i działanie bardzo dobre z tego co wiem kolega tez używał 50ml chmury i bardzo zadowolony. Chyba używałem również i 100 nie pamietam dokładnie sytuacji ale działała z zadowalającym skutkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Mi powalil 4 osoby, z czego 3 bardzo konkretnie. Jedyna duza wada to to, ze po 4/5 sekundach pojemnik byl pusty.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium