SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panowie, właśnie testowałem ARM IV i jestem pod wrażeniem....gaz ważny do 31.12.2021 kupiony rok temu. Test robiłem na dworze w temp. ok 7 st. C, i jestem zszokowany- efekt inhalacyjny jest potężny. Strzał wykonywany z odl. ok 2m po zbliżeniu się do ściany natychmiastowy ból oczu oraz języka plus dyskomfort w nosie...tym bardziej zszokowany jestem temu iż efekt był dużo mocniejszy niż w ARMII który praktycznie wcale nie inhalował pomimo takiej samej daty ważności i kupna- sądziłem, że i tu będzie podobnie....Jak dla mnie jako np. gaz rezerwowy na okres 10-12 miesięcy po zakupie to jest rewelacja....


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-11-30 14:26:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8454
Znalazłem w domu nówkę sztukę mk 3.5 z data do 2019r na bazie oleju.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
To jest chmura widzę. Można gdzieś je jeszcze dostać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8454
Tak są dostępne chmury ale z nowa formuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Ale w końcu która lepsza? Wcześniej było pisane, że te "palne" z Kalibra ciut mocniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8454
Nie wiem dokładnie co jest teraz, to co mam to stara sprawdzona formuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Te aktualnie co są w Kalibrze, to raczej nie jest to samo. W przypadku Sabre Greeka jest oryginalna naklejka od producenta, z napisem że jest niepalny, ale nie wolno stosować z paralizatorami, a w Kalibrze są z naklejkami palności, ale pod spodem etykieta, że są niepalne i można stosować z paralizatorami. Tych co wstawiłeś, to w Polsce aktualnie nigdzie nie widziałem w wersji Cone, tylko strumień Mk2 jest dostępny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8454
Bo te akurat miałem prosto z USA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 682 Napisanych postów 1010 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8454
Tym o to "miotaczem" zostałem zaatakowany w sobotnia noc.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
"Profesjonalny Policyjny gaz Paraliżujący" :) I jak wrażenia? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium