SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953716

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24108
Swego czasu były już dyskusje o inhalacji Grenn-a , jakieś 2 lata temu prysnąłem w łazience na kafelki solidną dawkę Grenn streamem i efekt był taki sam jak wtedy z tym kartonem w lesie , nie odczułem żadnej inhalacji . Nawet mój nieco alergiczny kolega , nic nie poczuł , więc zawsze uważałem , że Grenn nada się mundurowym w pomieszczeniach . Nigdy nie miałem Fox-a White Lighting ale producent podaje , że ma formułę jak Grenn , tyle że zamiast zielonego barwnika , barwnik UV , więc uważałem że właściwości będzie miał podobne . Cóż dyskusja była ostra i ciekawe jest to co pisze Henel . Będę robił w okresie do września zamówienie na hotspray-u , to zamówię i zrobię tak czy siak filmik w pomieszczeniu i jak zawsze wrzucę na YT i na forum .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Ale z góry najlepiej było napisać ze wale scieme nie ? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24108
Maładyniec
Przy Foxie green wersja strumień występował efekt inhalacyjny po 2 sek psiknieciu większość osób znajdujących się w pobliżu użycia zaczęło kaslac i szybciutko się oddalać sam delikatnie poczułem. Tak kolego lubię Foxa czy to 5.3 czy mean green jak i ten nowy white bo za każdym razem działają i patrząc na to jak po nich zachowują się agresorzy uważam ze cena nie jest aż tak wygórowana ;) ale i ten interarkowski OC super magnum o dziwo działa bardzo dobrze
Sorry ale pierwszego posta napisałeś o Grenn-ie i to mnie zmyliło , gdybyś napisał dokładnie że pryskałeś White , dobrze bym zrozumiał . Mamy na forum czasami ataki sprzedawców , dziwnych mistrzów super combat kung-fu itp i dlatego taką uwagę zwracam na szczegóły , aby dobrze informować potrzebujących w zakresie samoobrony profesjonalnymi spreyami pieprzowymi . Mój Grenn 89 ml stream pryskał takim ładnym strumieniem na 4 metry , jak na pierwszych 2 filmikach i nie inhalował . Natomiast jeśli wszystkie Fox-y White Lighting mają taki strumień rozpadający się na tysiące kropelek jak w 3 filmiku ( podobny strumień ma też Walter Cone z dużym łbem z IDC ) , to stosunkowo silna inhalacja jest oczywista . Diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach i trzeba na nie niestety zwracać uwagę .Pozdrawiam

,

,

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 103 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3626
Megasmig, a skoro mowa o Walterze od IDC - miałeś okazję sprawdzić jego działanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5699
Megasmig nie tylko na forum, wiesz że kręcę filmy i wstawiam na YT na moim kanale często zdarzają się trolle ale ja mam trochę więkrze możliwości mogę zablokować usunąć a tutaj trzeba moda lub admina.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5699
Najbardziej nie lubię takich filmów jak ten ze względu na to że nie wiadomo o co poszło


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24108


Artisso bojowo ni sprawdzałem Walthera od IDC , tutaj wypryskałem jeden i uważam że daleko mu do Fox Grenn-ów I Sabre , Powiem wam że organoleptycznie to testy gazów nie potwierdziły mi się tylko 2 razy , zwykłe jeśli gaz był ostry za języku to potem sprawdzał się w boju , czy na ochotnikach , a jeśli ni to nie . Tylko właśnie Fox 5.3 i Grenn z uwagi na specyficzne formuły organoleptycznie nie robią wrażenia , a w boju to co innego .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5699
Jednej rzeczy nie mogę "przetrawić" że nie produkują KO w większych pojemnościach typu 200 ml lub 400-500 ml Podejrzewam że miał by wzięcie, a przynajmniej ja bym kupował.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 103 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3626
Nigdy nie miałem KO, ale opinie na forum wskazują, że działa, co przy tej cenie nie jest niczym oczywistym. Mnie natomiast pozytywnie zaskoczył Red Peper Gel, raz musiałem użyć go przeciwko pijaczkowi i zadziałał bezbłędnie. No ale mam świadomosć, że z piwtarzalnością jakości może być różnie, dlatego teraz stawiam na markowe puszki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Doszły dzisiaj zamówione przeze mnie Puissance 90 :) A jeszcze kiedyś Pan z interu mówił o 18mc przydatności francuzow hehe Maja wyobraźnie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium