SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
Połamane kończyny a gałki oczne to zupełnie co innego. Godzinę temu miałem w klubie dwóch agresywnych Panów którzy na zewnątrz dalej szaleli i zostali pod choinkę obdarowani tym wynalazkiem hehe akurat pod ręka miałem tylko to a w zasadzie na biletach leżą różne gazy swój w kurtce jakoś zapomniałem zabrać. I powiem szczerze ze podziałało z bardzo dobrym skutkiem :) złapali się za buźki i poszli w długa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
To znaczy Udapem czy Foxem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24105
Gaz po którym agresorzy byli w stanie uciec , to raczej niezbyt by się sprawdził w samoobronie. W życiu jak w filmie w jednej rodzinie może być i Vader i Luke Skywalker ... Jako że rodzinie mam dużą są spoko goście, policjanci i niestety dwóch chuliganów... Wiem z pierwszej ręki że czasami po słabym gazie koleś odpuszcza bo nie chce oklepu od ochroniarzy , albo konsekwencji od policji ... Raz np chuligan z mojej rodziny popryskany RSG 3 , odpuścił bo nie chciał oklepu od 4 ochroniarzy , a w rzeczywistości mógł by kontynuować atak ... Ogólnie tak 95 % chuliganów to tchórze i wbrew pozorom kalkuluja swoje działania... Jak powiedział jeden z nich , cytuję: Szlaufy wypoleruja ci gale , jak się popiszesz , nieważne czy walniesz w łeb goscia metr siedemdziesiąt , czy dwa pięć, dla nich będziesz królem junglii ... Dlaczego z życia wiem że środki działające w interwencji, czy na bramce , mogą zawieść w samoobronie...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Akurat o OC9000 i ogólnie o francuskich pieprzach nigdy dobrej opinii nie było.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
Ja tu nie polecam oc9000 do samoobrony. Widać było wyłączenie Panów z akcji i nie to ze pobiegli sobie jak sarenki prościutko przed siebie, a widać było ze cierpieli i to bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
Megasmig a tak z ciekawości skąd osobnik z Twojej rodziny wiedział ze akurat został potraktowany RSG 3 ? Kiedy ja używam gazu agresorzy nie maja czasu zobaczyć jaka puszkę trzymam w ręku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24105
Wiedział tyle że po pryskali go gazem i że piekło że powiedzmy ładnie był wnerwiony ... ale mrugajac oczami mógłby atakować. Ja też w tym okresie parę razy bywałem w tym klubie , choć oczywiście mnie nie pryskali ... Cała ochrona miała tam RSG 3 .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
To w moim przypadku odczuli działanie Francuskiego pieprzu na tyle ze nie mieli ochoty dalej szaleć. W sobote mam ciężka bramkę i mam zamiar zabrać ze sobą nowy Sabre chmurę ponownie RSG pianę i jak odbiorę ten nowy Vexor. Tam gdzie jadę to ciężkie towarzystwo się bawi wiec napewno coś pójdzie w ruch. A jeszcze zabiorę gaśnice 300ml ARM lV bo już się termin skończył.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium