SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Najlepszy przyklad to kolega z forum, gdy nawet UDAP zawiodl...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24016
Ogólnie farmakologia działa w dwie strony , ale w przypadku spray-ów pieprzowych jedna strona ma ograniczenia . Otóż zawsze da się tak znieczulić ciało , że można np jak w czasie drugiej światowej niekiedy odżynać ogarniętą gangreną nogę nieśpiącego pacjenta piłką do metalu , a on tego nie odczuje , nie mówiąc o gazie pieprzowym . Możliwe jest też kosmiczne pobudzenie mega adrenaliną . Dało by się oczywiście np zrobić gaz 8 % kapsaicyny który wypalałby oczy , albo 20 procentowy , który by zabijał , ale oczywiście pepper spray ma być bronią niezabijającą i stąd się biorą ograniczenia tego sprzętu . Chociaż jako ciekawostkę mogę podać , że niektóre armie świata ( np Indyjska ) testowały mega stężony olej pieprzowy do celów wojskowych , bo nie jest on objęty żadnymi konwencjami ... Zgadza się każdy gaz może nie zadziałać , chociaż w Polsce , słyszałem tylko o jednej porażce uszkodzonej puszki starej formuły Fox 5.3 i o żadnej Grenn-a . Na szczęście kosmiczne narkotyki typu peyotl to u nas wielka rzadkość , Polska to nie USA . Więcej porażek bierze się z nie trafienia . Jakieś 12 lat temu , uspokoiłem kolesia , który po pijaku szukał zaczepki . Koleś przypakował na pewnej siłce osiedlowej z lokalnymi ,,łbami " i jakieś 3 lata póżniej chciał się na mnie pomścić , ruszył na mnie , trzymając gardę jak Thong Po w jednym z filmów , łokcie to były prawie na wysokości brody , prysnąłem mu streamem Red Pepper Gel-a , ale tylko pobrudziłem mu ręce i głowę z jednej strony . Jednak schodząc z linii jego ataku , dałem mu solidne kopnięcie boczne w żebra , a chwilę póżniej konkretnego cepa ... Min po tej przygodzie nie lubię streamów w samoobronie , pamiętam też że każdy gaz może zawieść i trzeba mieć w zanadrzu coś jeszcze , tym bardziej że mam już 45 lat i optimum fizyczne mam już na pewno za sobą ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
U mnie byli spsikani aż ciekło mimo to otwierali oczy i atakowali. Na jednego wywaliłem z polowe puszki po czym zdjął koszulkę przetarł się i uniósł ręce z chęcią dalszej walki pamietam ze wtedy nawet rzuciłem go puszka w głowę z wk***ienia ze nawet nie mrugnął. Owszem po ubiciu jak późnej wyszedłem ponownie na zewnątrz pluł i na ślepo próbował iść.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Ale co macie na myśli pisząc "coś jeszcze" ? Co byście proponowali, nie każdy jest dobry w sztukach walki itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24016
Jak ktoś ma duże zagrożenie to kubotan , dobrze dobrana latarka taktyczna , albo pałka teleskopowa . Oczywiście każdą z tych ,,zabawek " należy minimalnie poćwiczyć . Puszką gazu oczywiście pustą , można też poćwiczyć użycie jej w roli kubotanu . Kiedyś jeszcze zawiódł mnie Tornado , ale to wiadomo szajs . Greek , a czym pryskałeś tego gościa ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
Sabre red cone mk 3.5 i to z tym dokładnie modelem miałem taka sytuacje. Przy mnie kolega wywalił na agresora RSG cone i ten był w stanie walczyć jeszcze spory czas. Miałem kiedyś sytuacje kiedy gość po dostaniu sporej dawki strumienia hi maxa nadal szedł do przodu z otwartymi oczami następnie dostał poprawkę PM oc 17 chmura i na nic się to zdało z tego co pamietam następna była gaśnica Puissance i po 2 sek strumieniu kucnął i koniec.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 582
greek az niesamowite co mowisz ale wierze ci oczywiscie..tylko myslalem ze jak dobrze trafisz to nie ma sily zeby ktos bym w stanie dalej atakowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
To nie jest niesamowite, to życie. W USA desperaci na adrenalinie po kilku pestkach potrafią się podnieść i atakować dalej. Taser również czasami nie zdaje egzaminu wiec co tu się dziwić ze i gaz potrafi nie zadziałać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 582
no rozumiem mam tylko nadzieje ze ten miedziany fox w razie potrzeby zda egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8256
Spokojnie to tak jak pisze Megasmig rzadko się to zdarza ale jednak. Dlatego ja nigdy nie liczę na to ze gaz zdziała cuda owszem lubię używać i sprawdza nam się to na bramkach mówię o skrajnych przypadkach kiedy niestety nie robiło to na kimś wrażenia. Udap naprawdę działał dużo dużo mocniej nic pozostałe miotacze ale i stary fox tez był mega. Kiedyś mam wrażenie ze crossfire oraz piany sabre były mocniejsze.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium