SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953830

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
A niech ma. :)
Zawsze wychodzę z założenia że lepiej więcej niż mniej - to raz.
A dwa, że jak wrzuci do kieszeni kurtki to będzie tam zawsze leżeć - male i nie przeszkadza w odróżnieniu od MK3,5.


Zmieniony przez - Marcus01 w dniu 2019-04-09 21:49:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
megasmig
....Gaz i kubotan to zestaw optymalny , Ewentualna nauka praktycznych uderzeń kubotanem , też nie trwa długo ...


Megasmig, a gdzie konkretnie się dziewczyna ma zwrócić w celu pobrania takich nauk?
Do jakiejś szkoły samoobrony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Tak, odradzam również ten lipsick. Wpisz sobie w wyszukiwarkę "sztuki walki + nazwa miejscowości w której mieszkacie".


Zmieniony przez - Henel w dniu 2019-04-10 07:35:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8339
Marcus01 a co na wgl córka ? Ze chcesz ja wyposażyć w dwa gaz plus ewentualnie kubotna i wysłać na szkole samoobrony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Greek cóż, czeka mnie rozmowa i tłumaczenie, że w końcu to nie moje widzimisię tylko jej bezpieczeństwo.
Mam nadzieję, że zrozumie. I że się przełamie. Nie wiem na czym to polega że ludzie mają tak różne charaktery.
Druga córka i żona mimo że mają po metr sześćdziesiąt parę i pięćdziesiąt kilo wagi są takie, że jakby zaczęły lać to skończą dopiero jak połamią kija na delikwencie. Sam mam dwa metry i słuszne rozmiary ale wkurzoną żone omijam szerokim łukiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
A jaką skuteczność miałby świeży czarny mielony pieprz z kilku torebek w garści - sypnięty napastnikowi w twarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 802
Nieźle wk***ił by napastnika ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24162


Są różne kursy posługiwania się kubotanem jednak , odbywają się dość rzadko . W praktyce jednak możesz nauczyć córkę posługiwania się taką zabawką w 3 dni , wystarczy że załatwisz kawałek gumy imitujący kubotan i gogle ochronne dla siebie , dla wprawy można też po uderzać np w drzewo prawdziwym kubotanem .Szybkie uderzenia kubotanem z góry nawet bez wielkiej znajomości anatomii są bardzo niszczące , a gumową atrapą córka uderza Cię gdy ty próbujesz ją chwycić itp . Należy jednak jasno powiedzieć że kubotanem można pozbawić zdrowia , a nawet życia , dlatego jest on na bardzo poważne sytuacje , nie jest to tak bezpieczna zabawka jak gaz , który u zdrowego mężczyzny nie powoduje trwałych obrażeń . Wrzuciłem przykładowy filmik , z tym że niektóre techniki z niego można by jeszcze uprościć ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Tak, widziałem ten film. Tutaj przynajmniej człowiek przestrzega ewentualnych naśladowców co się stanie jak trafisz tym żelastwem w np. skroń.
Widziałem też inny:



na którym gościu skupia się na ciosach kubotanem w głowę i szyję - krtań, żuchwa, ucho, skroń, z naciskiem że tam należy celować.
Trochę to przerażające bo jakiś małolat jak się tego naogląda to przecież najpierw zabije a potem się dopiero zacznie zastanawiać jak to się stało że zrobił komuś dziurę w głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Henel
Tak, odradzam również ten lipsick. Wpisz sobie w wyszukiwarkę "sztuki walki + nazwa miejscowości w której mieszkacie".




Cóka studiuje w Szczecinie. Znalazłem tam takie coś:
https://www.sajn.pl/
http://wataha-krav-maga.pl/
Ma ktoś z Was jakąś wiedzę o tych szkołach?
No i nie wiem czy krav maga to nie za duży hardcore jak na początek :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium