SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24422
Sabre cone prawie zawsze był mocny , opisywałem swoją przygodę z Waltherem/Sabre , przeczytać można też dwie bojowe sytuacje kolegi Zyber07 . Potem na moment się zepsuł , ale jak widać znowu można mu zaufać ... Znowu można go polecać jak optymalną opcję jak ktoś szuka dobrego , uniwersalnego cone . Foxy Grenn i Fox 5.3 4 % to dla osób mogących nosić większą pojemność , a gazy francuskie ewentualnie dla osób szybko zużywających ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Dokładnie tak Megasmig.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Chociaż powiem tak Megasmig, nigdy nie oszczędzałem na miotaczach ale patrząc na działanie nowego Sabre nie ma sensu tyle przepłacać za nowego 5.3 bo nie działa mocniej.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24422
Pozbawiony agresywnego rozpuszczalnika Fox 5.3 , nawet z 1,4 MC , jest po prostu jednym z dobrych standardów . Liczyłem na ten Fox One Point Four , ale go wycofali , a szkoda , gdyby miał agresywne rozpuszczalniki , warto byłoby może płacić za niego więcej . Może Fox Labs coś wymyśli jeszcze , ale procedura przyjęcia produktów do stosowania na ludziach może trwać ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Zamiast kombinować z rozpusczalnikami zrobili by formule podbna do UDAPa i wszyscy byli by zadowoleni. Cena i tak u nas podbna na ta chwile.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Jak ja się poświęcam dla tego forum hehe, skończyłem dzisiaj nowa puszkę sabre cone. Wgl wydaje mi się ze działa mocniej niż poprzednie partie albo na takich wrażliwych osobników trafiam chociaż nie wyglądali na takich Hehehe. Ciśnienie i moc bardzo naprawdę mega.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Greek a jakbyś porównał stream Mace do White Lightning od Foxa to co Twoim zdaniem lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Wybrał bym White bo ma zdecydowanie szerszy strumień i bardziej inhaluje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1008 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8426
Znajomy potrzebuje dla siebie i żony dwóch pian i zastanawiam się pomiędzy sabre a RSG. Skoro teraz sabre wypuszcza mocne partie to może warto ale i RSG sprawdził się naprawdę dobrze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium