SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18601
Maładyniec, nie ufałbym tym gazom. Ja już ich nie kupuję. Kilka razy trafiłem na nieaktywne egzemplarze. Firma, która je produkuje, PM Chimie na stronie ma napisane że prowadzi sprzedaż atrap na potrzeby kina. Nikt nie wie o co w tym chodzi, ale nie brzmi to za dobrze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18601
Raz miałem Puissance w ogóle bez substancji aktywnej, innym razem ARM II stracił swoje właściwości, wszystko przed upływem teoretycznego terminu ważności.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18601
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18601
A ta data to w ogóle jakiś żart, specjalnie przeprowadziłem eksperyment na jednym egzemplarzu ARM IV- stracił moc po upływie roku, został tylko zapach rozpuszczalnika.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5788
Powiem tak jak nie spróbujesz nie posmakujesz. Podobnie jest z francuzami a jeżeli chce ktoś nosić cs-a niecha kupi defensol lub ko + jakieś oc no i mamy mixa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Ja kupuje czasem te Puissance bo jest idealny na większa awanturę dwie salwy z tej puszki w tłum i po zabawie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 103 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3626
Gorzej jak wystrzelisz dwie salwy w tłum, a zamiast rozgonić towarzystwo, skupisz całą ich agresję na sobie. Ja tam bardziej ufam mocnemu pieprzowi, w myśl zasady - lepiej uczyć się na błędach innych, a doniesień o problemach z CSami było sporo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Kolego dajemy sobie radę i w przypadku kiedy miotacz nie zadziała ;) czasem jednak wole ich w ten sposób rozgonić :) wcześniej używałem UDAP ale mówię za długo dochodzili do siebie. Wracając do francuzow miałem kilka sytuacji kiedy Puissance nie działał nie było czuć nawet cs w powietrzu . Za dawnych czasów jak kupowało się Force 80 czy BOSS 75 nie było sytuacji w której by nie zadziałał ;) wręcz uważany był za rzeźnika hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18601
To prawda, kiedyś te gazy cieszyły się bardzo dobrą renomą. Ja sam byłem pod wrażeniem działającego ARM II CS. W Twojej sytuacji gdy masz jeszcze inne środki przymusu, ewentualnie jeszcze kogoś do pomocy - można eksperymentować. Ale dla samoobrony u cywila, gdzie gaz jest niejednokrotnie jedyną linią obrony - absolutnie nie polecam. Za duże ryzyko takiej "loterii".
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium