SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24005
Wyślij szybką odpowiedź...http://www.military.pl/stozkowe-cone-_512k ,jeśli chodzi o rynek gazów to jest nowa dostawa tych Sabre cone Law Enterforcment , jak już kiedyś pisałem to samo co Walthery tylko sporo kasy zostaje w kieszeni , http://www.bron.pl/bron-bez-zezwolenia/gazy-pieprzowe#!s/filters/Producent=WALTHER&&Rodzaj strumienia=Chmura||Stożkowy/ , Walther 74ml to SAbre cone LE MK 3,5 , oba mają tego samego producenta różni je etykieta a jeden kosztuje 61 , a drugi 85 zł , http://hotspray.pl/c/1526/gazy-fox-labs.html , no i zielone Foxy to na chwilę czołówka gazów obronnych w Polsce , linki podałem do sklepów importerów tam najtaniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
AdBuster testował najtańszy gaz policyjny i sprawdził się super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
megasmig
A jaki konkretnie gaz nosisz ?


konkretnie taki: https://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24005
Adbuster nie był naćpany ani super pobudzony , a w starciu z takimi osobami wychodzi skuteczność najlepszych formuł gazów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24005


, na tym filmiku w akcji policyjny Hi -max , to samo co Policyjny z Militaria pl , różnią się etykietą oba produkuje HPE z Kielc , moim zdaniem masz niezbyt dobrze dobrany gaz chyba wolałbym nosić KO fog niż cienko pryskający Policyjny ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24005
@DenverPn: Fatalny gaz;p kiedyś go użyłem w wersji 50ml strumień napastnik dostał nim ok 5 strzałów i odpuścił dopiero po około 1min , masz tu przykładową opinię z internetu o policyjnym , nie chce mi się więcej szukać ale jeszcze bym znalazł sporo , zapewniam Cię , oczywiście policyjny nie jest zupełnie nie przydatny , ale w razie co wolisz mieć 80 % szans , czy 97 % , policyjnym raczej trafisz i obezwładnisz agresywnego pijaczka który idzie na ciebie i nie trzyma żadnej postawy i gardy , ale już naspidowanego kumatego karka niekoniecznie .Więc jeśli naprawdę chcesz mocno liczyć na efekt taki jak na filmiku z tą dziewczyną z Finlandii , to lepiej kup dobrze stężoną amerykańską chmurę stożkową .Oczywiście wybór należy do Ciebie .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 37 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 134
Gaz Policyjny jest kiepski. Nie dość że pryska cienkim strumieniem którym trudno będzie trafić w oczy, to na dodatek działa po 6-8 sekundach.

Lepiej zainwestować w Foxa w formie stożka. Zapewni on znacznie lepszą obronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
no w sumie fox na militaria.pl kosztuje 85 zł za 59 ml więc da się przeżyć taki wydatek jeśli faktycznie ten gaz jest dużo lepszy, ale na filmie AdBustera policyjny moim zdaniem sprawdził się też dobrze


Zmieniony przez - blair1985 w dniu 2015-06-30 21:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24005
Droga koleżanko na ulicy w starciu z trochę poważniejszym przeciwnikiem niż jakiś żulek , na ogół masz bardzo mało czasu na reakcję , nie będzie takiej sytuacji jak z filmiku AdBustera , że ktoś opuści ręce i da ci wylać na głowę puszkę gazu , zresztą nawet sam AdBuster to mówi , a jak już wcześniej pisałem zimą taki gaz to może zadziałać i po minucie ,Zapewniam Cię że niestety mam doświadczenia uliczne i wiem , że na reakcję masz sekundę , góra dwie Miałem policyjny na długo przed filmikiem AdBustera i wypryskałem testowo , powiem tak , że nie włączyłem go do swego arsenału .https://www.militaria.pl/fox_labs_international/gaz_pieprzowy_fox_labs_mean_green_-_stozek_59_ml_p45278.xml?cat=122 , więc jeśli chcesz to kup Foxa na militaria , ewentualnie w.military.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-dps-mk3-60-ml-cone_15111t?p[cat]=120 i masz na ulicy dużo większą szanse , niż z policyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24005
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium