SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Testowalem wersje gel... Mk3.5 lub mk3 i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl zasieg choc inhalacja byla, a sama substancja jak typowy stream... Widzisz w ogole roznice w sabre pomiedzy tymi dwoma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5794


dosyć ciekawe opracowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 680 Napisanych postów 1007 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8401
Misiaczex może gel wydawał się ciut węższy i bardziej lepki ale nie była to jakaś kolosalna różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Niestety z racji braku dostepnosci Sabre stream kupilem Mace, moze przekonam sie ile jest wart w porownaniu do Sabre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Faktycznie nigdzie nie ma, wie ktoś może kiedy będzie dostawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Niby nowość: https://sharg.pl/product-pol-112931-Gaz-pieprzowy-KKS-Vesk-RSG-Police-Gel-2mln-SHU-63ml-Stream-12063-G-V.html tylko niech ktos mi powie czym to sie rozni od normalnego RSG Police??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24355
https://sharg.pl/product-pol-112931-Gaz-pieprzowy-KKS-Vesk-RSG-Police-Gel-2mln-SHU-63ml-Stream-12063-G-V.html  Wygląda na to , że to jest normalne Police RSG tylko producent zmienił etykietę .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
dokładnie, zmienili szatę graficzną https://www.kks-produkte.de/index.php/produkte/vesk-rsg 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Ok Panowie wiec na swiezo, wrzucilem na testy 3 gazy: ko fog 100ml, police guard 100 (czyli ko jet) oraz red pepper 40ml stream. Gazy byly testowala w prawie identycznych warunkach i: z 4 krokow fog wcale nie dolecial, police guard ledwo pokropil, red pepper troszeczke lepiej pokropil- moim zdaniem ma lepsze cisnenie, a na pewno nie gorsze. Z 3 krokow wszystkie juz dolecialy do celu przy czym police fajnie pokryl cel. Ten test oraz sytuacja ktora tu opisywalem udowodnil mi, ze ja nie bede nikomu polecal KO, w podobej cenie mozna miec oc 5000, a jesli wersja 40ml ma podobny zasieg jak 100 KO to moge zalozyc, ze wersje 50ml i 63 maja jeszcze lepszy zasieg, a moc raczej na pewno nie gorsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panowie, wlasnie wpadl mi do rak Sabre z twistem- ma naklejke palny... Sadzilem, ze tylko wersje na wodzie mialy modyfikowana recepture....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium