SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8344
Tak kolega używał ja również testowałem i było Ok ale jak widzę ze raz sabre wypuszcza dobra partie a raz coś pokroju gazów za 15 zł to wole dać sobie spokój. Raz pieprz jest mocno pomarańczowy a raz blada żółć. Czasem strumienie mocno inhalują w pomieszczeniu a czasem po 3 sekundowym psiknieciu w korytarzu nie czuć nic.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Moze po zmianie receptury cos sie poprawi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Wątpię, żeby ogólnie zmieniali formuły na palne. Na oficjalnych stronach ciągle widnieją niepalne i tak wg mnie pozostanie ze względu na powszechność TASERA wśród służ mundurowych. Prawdopodobnie Security Equipment Corporation otworzyło swoje fabryki na terenie europy i na nasz rynek produkują miotacze z tańszych palnych pędników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Kaliber powinien cos wiedziec, przeciez wiedza skad sprowadzaja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8344
Właśnie wypsikalem strumień h20 i niestety coś jest nie tak. Na białej ścianie praktycznie nie widać ze została pokryta pieprzem, podchodząc do ściany nie czuje nic nie kicham nie dusze się. Zbliżając nos czuć pieprz ale to nie to co kiedyś. Kiedys strumień piankę czy chmurę jak walnąłem na znak drogowy widziałem tydzień później pomarańczowa plamę. Ja na chwile obecna wycofuje się z sabre owszem będę miał okazje użyje nowej chmury. Ale będę korzystał z miotaczy które czasem dostaje z USA a na chwile obecna jeżeli będę zmuszony zakupić coś w PL to stawiam jednak na Mace .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24178


Nasz przyjaciel wrzucił kolejny filmik , cóż przy takim sposobie pryskania żaden gel i stream ( może poza mix-em Def Tech-a ) , raczej nie podziała . Widziałem u niego też Fronta i UDAP-a , zatem czekam , na kolejne testy .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 58 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 547
Na dniach ma testować Udapa..ciekaw jestem bardzo jak on to zniesie:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 58 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 547
1,5 roku temu testowałem Udapa na znajomym,zgodził sie:)na zamkniętych oczach dostał dawkę w twarz,prawie się udusił taka moc..mimo zamkniętych oczu dostało mu sie nieźle,ponad tydzień miał problem z oczami,dostał zapalenia bardzo mocnego od tego gazu,a 2 miesiące przed udapem testował na sobie zielonego foxa,ogólnie twardy zawodnik z niego,wytrzymały na ból:)mówił ze zielony fox sponiewierał go konkretnie ale Udap go rozj**ał masakryczne heh:)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panowie, mozecie mi przypomniec roznice miedzy FOX Greenem, a Whithe'm?? Inhalacja sie chyba roznily? Czyms jeszcze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8344
Moc taka sama, White mocno inhaluje green nie. White jest przezroczysty.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium