SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8320
Co do Foxa green nie mam zastrzeżeń,dzialał poprawnie co prawda daleko mu do UDAPA ale oczy zamykał, działał praktycznie od razu czas działania od 20-60 min barwnik łatwo zmywalny,może nie powodował "wzywania boga,błagania czy też przepraszania" ale z czystym sumieniem mogę go polecić ;) jedyną wadą tego OC jest wydajność.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8320
Zapomniałbym :) rozmawiałem ze znajomym który pracuje w grupie interwencyjnej i po zakupie nowej wersji Foxa 5.3 miał dwukrotnie okazje go użyć,był bardzo zadowolony "po jednym strzale było pozamiatane" używał kiedyś starej wersji stwierdził że nie zauważył różnicy jego partner po tamtych interwencjach również zainwestował w 5.3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72
megasmig
Dzięki za doprecyzowanie. Faktycznie, obowiązkowe jest sformułowanie „Tierabwehrspray" (niem.: „spray przeciwko zwierzętom") a nie koniecznie rysunek psiej mordy

Jest o tym tutaj : https://www.rp.pl/Plus-Minus/303049973-Niemcy-wykupuja-bron.html
artykuł z Rzeczpospolitej skądinąd cały bardzo ciekawy, no i dość przerażający jak by nie patrzeć...

Czy można to tak rozumieć, że ten gaz co mi poleciliście : https://hotspray.pl/p/1554/852/gaz-pieprzowy-sabre-red-2-5oz-mk3-5-520020-c-stozek-mgly-gazy-sabre-red-gazy-obronne.html
oraz ten na Niemcy co podałeś : https://www.amazon.de/Sabre-Red-Tierabwehrspray-Serie-Pfefferspray/dp/B004VRGVEC
to jest w gruncie rzeczy to samo (w sensie składu itp) tylko różni się napisami ?


Zmieniony przez - Norti w dniu 2019-02-21 07:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Greek gratuluje, wniosłeś dużo ciekawych informacji do naszego forum. P.S ile razy używałeś Sabre?? bo powiem, że 3 przypadki niezadziałania gazu, czy raczej słabszego zadziałania to nie tak mało jak na tak renomowanego i reklamowanego producenta, dlatego też jestem ciekaw czy zawiódł Cie 3 razy na 100 przypadków czy 3 na 20.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Greek, zaskakujące informacje co do Sabre Cone, piszesz że nie był do końca skuteczny. To raczej mocny gaz renomowanego producenta i przynajmniej w wersji stożek chmury powinien się sprawdzać. Zrobiliśmy mu już taką reklamę na forum że mk4 kosztuje 1000zł :) Ale coś w tym może być. W końcu Sabre 1.33 MC przy 10%, a Fox one point four 1.4 MC przy 4%, fox green 1.2 MC przy 6%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Miało być oczywiście 100zł :) sorry za posta pod postem ale mam wyłączoną opcję edycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8320
Kolego wiele razy używałem saberków i zdarzały mi się przypadki kiedy działanie było słabe lub bardzo znikome, jeden znajomy ten który używał już nowej formuły 5.3 przerzucił się na foxa bo jak stwierdził miał interwencje gdzie sabre działał z mizernym skutkiem, wgl stwierdziliśmy ze od jakiegoś czasu to nie to samo sabre co kiedyś. Widziałem sytuacje kiedy mój znajomy potraktował agresora francuskim OC 9000 hehe po dostaniu salwy chłop się spojrzał zapytał "co ty mnie tu psikasz" wzruszył ramionami i poszedł to jest dopiero badziew .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8320
Tak zdarzyły mi się sytuacje kiedy osoba agresywna pod wpływem alkoholu lub innych używek otrzymała strzał pokrywający cała buźkę i dalej walczyła nie mrużąc nawet jednego oka dostawała kolejna chmurę i bez reakcji nawet po 10 minutach po obezwładnieniu nie było widać zbytniego przejęcia ze strony agresora. Trafiłem na dwa takie przypadki jeżeli chodzi o wersje stożka mgły i były to pojemności mk 3.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Czyli rozumiem, że staro/nowego FOXA 5.3 polecasz z czystym sumieniem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 999 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8320
Ja nie miałem okazji jeszcze używać choć już posiadam 59ml w strumieniu ale mój kolega użył dwukrotnie i bardzo sobie chwali.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium