SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
KO na hotsprayu masz: http://hotspray.pl/c/1528/gazy-pfeffer-ko-.html Faktycznie takie czasy, że masowo wykupują gaz. Co do produktów niemieckich produkowanych na rynek Polski, to faktycznie krążą różne legendy, że niemieckie proszki, farby, słodycze itp. są gorszej jakości, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Dzięki Marcin, KO Peffer Stożek jest tani i przyda się na wiosnę jako asystent do spacerów po lesie.Nigdy go nie miałem (tylko wersję CS), a chętnie przekonam się co do jego legendarnego efektu inhalacyjnego. Zdarzają się puszczone samopas agresywne psy. Szkoda by mi było na taką okazję mojego Sabre Red, wolę zachować go na jakąś inną, bardziej uroczystą okazję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
O, super, na Ciebie zawsze można liczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Inhalacja w upały jest rozpyliłem na działce i musiałem spieprzać szybko do domu. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
No wiesz, w upały to wszystko mocno inhaluje prócz pianek i żeli. Ale nie wątpię, że KO może być pod tym względem efektowny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 665 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5660
To lepiej przestań wątpić w ko-szczaku to nawet wersja stream ma efekt inhalacyjny, a wersja stożek to już w ogóle nawet zimą można się nieźle sztachnąć. Co do obrony przed psami ja osobiście używałem red peppera granatowego. Nie pamiętam tylko strony gdzie było porównanie rożnych gazów p[od względem zawartości MC i ko posiadał z tego co pamiętam około 0,41 MC ared pepper granatowy około 0,62-064
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 582
Pytanie troche z innego tematu,chodzi mi o to czy w trakcie kontroli policji w sensie jakiejs rewizji osobistej np moze tak sie zdarzyc ze zabiara gaz bo powiedza ze nielegalny czy cos ? spotkal sie kiedys ktos z czyms takim ? pamietam sporo lat do tylu moj znajomy mial taka sytuacje i skonfiskowali mu gaz zdaje sie NATO wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 665 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5660
Co od konfiskaty to jak się uprą to i do sznurówek się czepią że nie legalne. Kończąc temat ko to 90% mocy stanowi rozpuszczalnik izopropylen, który to jest bardzo szkodliwy może powodować uszkodzenia wzroku , skóry. spraktykowane na własnym przykładzie, mój pies już nie żyjący został potraktowany tym gazem z zapłonu przez pracownika elektrowni. Miał poparzone spojówki i uszkodzoną siatkówkę, później stracił całkowicie wzrok oczy były mętne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
No nie wiem co napisać, straszna historia. Czegoś takiego nie wolno na pewno robić, szkoda psa. Co do ko to ważne by zadziałał w samoobronie. Mnie zarekwirowano NATO CS. Pieprzowe są legalne, ale zależy na jaki patrol trafisz. Czasem trudno się wykłócać, mogą zatrzymać do oględzin itp ;) Odkąd nie noszę kaptura, mam trochę dłuższe włosy i nie chodzę po nocy jeszcze nigdy mnie nie przeszukiwali :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium