SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24085
Henel CS jako substancja niezbyt działa na psy , ale gaz ma też rozpuszczalniki , CS jest rozpuszczany np w izopropanolu , 5 % roztworze acetonu itp i te rozpuszczalniki dobrze odstraszają niezbyt rozjuszone psy , Fox Grenn jest super gazem , co prawda pod kątem psów , to kupił bym coś innego ,ale jak coś to raczej duży pojemnik , bo mały to tylko 3 strzały i dość maly zasieg i da radę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 666 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5677
Tutaj macie dwa filmy mojego autorstwa na jednym gaz przeterminowany ponad 3 lata na drugim jeszcze zdatny do 2018





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Fajne filmiki, zasięg ma niezły, tylko moc gazu chyba niewielka, miałem kiedyś jakiegoś Cannona i z tego co pamiętam działał słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 666 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5677
Działa słabo to mało powiedziane przez przypadek prysnąłem resztką w twarz tak że i w oczy się dostało z deka spanikowałem chciałem już zmywać ale co to ??? Gaz nie powoduje żadnej reakcji dopiero po około 5 sekundach zaczęło mnie trochę piec twarz i oczy. Cannon był dobry 5-7 wiosen temu jak to się za małolata szwędało po różnych takich miejscach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
No ale to chyba tylko jako "straszak" albo dla chwilowego zdezorientowania. A powiedz co nosisz teraz, tak na co dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 666 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5677
Na co dzień to noszę cały pułk gazów sabre cone 120 ml i smiths wesson 120 ml jeden w kieszeni drugi w kaburze i od psów anti hunt ale to jak jest konieczność. wcześniej miałem do czynienia z udap-em zdarzyło mi się uspokoić kilku cyganów którzy to połakomili się na moją kartę i pieniądze które to pobrałem z bankomatu. Szczerze mówiąc według mojego odczucia i zaobserwowanych reakcji jest trochę przereklamowany, zadziałał jak dobry standard.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 666 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5677
Co do cannona to jest produkcji idc Szwajcaria i nie m co się dziwić że jest taki słaby bo tam prawo jest jeszcze bardziej restrykcyjne niż w Rosji pod względem gazów.


Zmieniony przez - 91posir w dniu 2016-04-29 12:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24085
http://www.ruag-shop.ch/de/produkte/pfefferspray , w Szwajcarii można mieć gaz do 10 % i 1,33 kapsaicyny , tu np Szwajcarski sklep z gazami Sabre , gaz można kupić legalnie z tym że władze rejestrują fakt zakupu .Z tego co pamiętam 91posir to UDAP-a , użyłeś przy sporym mrozie , a wtedy gazy działają znacznie słabiej , nie występuje np inhalacja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24085
Znam przypadek że pewien ochroniarz użył przy temperaturze około -15 stopni gaśniczki Sabre na dwóch agresywnych karkach , działanie też na poziomie dobrego standardu , podejrzewam za to iż działanie dobrego standardu w warunkach silnego mrozu , może się ograniczyć do zamknięcia oczu i średniego pieczenia , ale cóż dobre i to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Mnie zastanawia, czy jest gaz, który da radę przydusić na mrozie, czy w ogóle to jest możliwe.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium