SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 37 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
Panowie w sprzedaży jest dostępny Fox labs 5.3. Chciałem zakupić wersje CONE 59ml. Myślicie że warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Co do podchodzenia wyczytałem kiedyś mądre zdanie, że przewaga przestępcy polega na tym, że ofiara jest nauczona przestrzegania norm społecznych. Więc gdy ktoś woła podchodzimy, gdy pyta zatrzymujemy się, gdy podaje rękę my też podajemy i to przestępcy wykorzystują w swoich strategiach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Damski, jest niesprawdzony. Czekamy na wieści z realnych użyć, ale wszystko wskazuje że jest słabszy niż stary i czekamy na wzmocnioną wersję.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Też go testowałem, zupełnie inna formuła, niż stary S&W za czasów istnienia UZI. Mój w ogóle nie inhalował, jedyny plus że bardzo ładny szeroki strumień, jak w starych FOXach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 582
takie pytanie odnosnie wytrzymalosci opakowania gazu,mam nowy swiezy sabre ale mam tez stary dosc mocno zuzyty w sensie ze byl duzo noszony w kieszeni z kluczami i wogole jest troche powgniatany,jest mozliwosc ze ten stary sie rozszczelni czy eksploduje czy cos w tym stylu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Raczej nie, aczkolwiek wymieniłbym go na nowy. Za młodu miałem przygodę że TW 1000 rozszczelnił mi się w autobusie. Wywaliłem go szybko przez okno.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panie i Panowie....najbardziej oczekiwana nowość rynku.....sądzę, że może to być godny następca UDAPA..... https://militarialodz.pl/pl/p/GAZ-50ml-1,5OC-1mlu-SHU-Chmura-P/4941  .............P.S oczywiście żartuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
Przecierz to hpe tylko z inną etykietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Opakowanie od HPE, ale skład odbiega chyba od Black Eagle....czego to już nie wymyślą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium