SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 369982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 772 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18059

,

Wiesz o francuskich CS-ach nie napiszę nic czego już nie wiadomo , formuła nie trwała i nie pewna . Przekonał się o tym na szczęście tylko testowo kolega który nagrywał te filmiki ten gaz 75 ml ma jeszcze aktywną i mocną formułę , gaśniczka jak widać już nie ... Miałem podobnie

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14 Napisanych postów 59 Wiek 128 dni Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 7089
a co powiesz na temat OC 9000? Wiem, z poprzednich postów że miałeś ten gaz, użyłeś go kiedyś w sytuacji bojowej lub zbliżonej? Czy rzeczywiście jest to ciężki gel który nadaje się do stosowanie w pomieszczeniach?? Jak sądzisz- może to być alternatywa dla pianek etc do pomieszczeń? Czy również we francuskich OC może zdarzyć się problem przed upływem daty ważności? I jeszcze jedno pytanie.....z innego forum które przeglądałem <budo> był użytkownik Cizzia- z tego co wyczytałem miał otworzyć sklep- coś wiesz na ten temat??

Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-01-21 13:00:41

Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-01-21 13:01:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4012
pozwolę się wtrącić co do oc 9000 mowiem tak jest to tandeta ogólnie francuzy robią słabe oc. Co do urzytkownika cizzia to "cizia kotka mizzia" miał
I na chęciach się skończyło rozmawiałem z nim lata temu zapewniał że będzie ściągać nowości i nie wyszło. kontakt się urwał.

Zmieniony przez - 91posir w dniu 2019-01-21 15:52:34
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 772 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18059
Co do OC 9000 potwierdzam , nic ciekawego nie wnosi do samoobrony czy interwencji gazem pieprzowym . Znam też Cizzę gość spoko , ale pomysł ze sklepikiem z samymi gazami jest chybiony , bo nie ma prawa się utrzymać . Gazy w handlu mogą być tylko dodatkiem do broni i szeroko pojętych militariów , albo np wyposażenia turystycznego jak to robi Hotspray . Jest tylko jeden sklepik z samymi gazami w USA , były inne np w Niemczech , albo w Polsce miotacze gazowe.pl i wszystkie upadły .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14 Napisanych postów 59 Wiek 128 dni Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 7089
Dzięki Panowie za odpowiedź, ale 91posir pisząc, że to tandeta to masz na myśli siłę gazu? Wykonanie? stan skupienia? czyli co Panowie- wchodzi na to, że tak naprawdę prócz Sabre/Walther, Foxa i ew. Mace nie ma w Polsce nic wartego uwagi? Zauważacie tutaj pewną dziurę- jest Np Sabre za 60 zł lub Foxa za 110.....no i ew walther za 90 zł, ale to chyba w dalszym ciągu robi producent Sabre....Mace nie liczę praktycznie gdyż wybór tylko pomiędzy żelem, a piankami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4012
Siła gazu post powyrzej, stan miotania "trąba"

Zmieniony przez - 91posir w dniu 2019-01-22 12:49:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 272 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 52521
Jest dokładnie tak, jak napisałeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.