SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 343
Red peeper 750 ml będzie git opcja? Cena fajna i pojemność duża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 29 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 138
91posir

Tak wracając...zamówienie opiewa w PP na dwa rodzaje miotacza...ja słyszałem i widziałem tylko Mgiełkę...żadnych żelowych chyba że te były w założeniu do konwojentów a naddatki dali na torby...? Nie wiem i nie wnikam...w Łodzi w zasadzie tylko mgłę widziałem i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 674 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5749
Ten sam gaz dawali i na konwój i listonoszom a co do produkcji w wiadomej firmie to papier wszystko przyjmie. A co do red pepper-a 750 w tych pieniądzach to dobry wybór temu też napisałem że to kilówka od kilogramama bo tyle waży w sumie a zomo bo dobrze rozprasza skupiska no i zasięg nie przesadzając spokojnie 4-4,5 m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 674 Napisanych postów 1003 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8371
Kilówka mówi się na litrówke oddziałów prewencji czyli hi Max 1000ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 674 Napisanych postów 1003 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8371
No i ta niesie 10 metrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 674 Napisanych postów 1003 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8371
Wczoraj kolega walnął pare dawek chmury RSG police w pijanego osobnika ten zamknął oczy może na 15 sekund do tego ślinotok ale dalej dyskutował i próbował walczyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
A ogolnie jakie macie doswiadczenia z RSG? Czesto go widuje gdzies na masowkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 674 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5749
Ogólnie mówiąc RSG police to nic innego jak red pepper tylko z *
a mianowicie po rsg police występuje dzień po , albo występował bo nie wiem czy dalej jest ten komponent w zastosowaniu ktury to wpływał na taki a nie inny efekt. Wiem że wyszło masło maślane ale kto wie ten wie o co chodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 674 Napisanych postów 1003 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8371
Ten dalej z tym efektem dzień po, ankiety przeprowadzasz ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 674 Napisanych postów 1003 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8371
Po misji wrócił mój znajomy, który po % dał przetestować na sobie dwa miotacze. Jeden test odbył się w poniedziałek a kolejny wczoraj. Pierwszym miotaczem, który testowaliśmy był red pepper 3MLN z terminem do końca tego roku. Po sekundowej chmurze bezpośrednio na twarz przetarł się i był w stanie walczyć oczywiście miał utrudnione widzenie ale był w stanie otwierać oczy. Radził sobie bardzo dobrze w stójce jak i w parterze, nie zauważyłem działania na drogi oddechowe. Kolejnym wczoraj użytym miotaczem był nowy Fox 4% i tutaj kolega po również sekundowej chmurze ruszył do przodu ale po 2-3 sekundach skupił się tylko na sobie. Oczy wyeliminowane całkowicie, cierpiał dużo dużo bardziej i dłużej. Stwierdził ze Fox 10 klas wyżej.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium