SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Bardzo dziękuję wszystkim za porady.

Mam w domu metalową latarkę taktyczną Police swat 300 Lm.

Na razie zostanę chyba przy tym zielonym Foxie.
Pamiętam, że Megasmig go bardzo polecał.

W sumie u mnie nie było do tej pory jakiegoś większego zagrożenia.

Ten nieudany incydent z włamaniem do garażu był jedyny od dawna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Pomyśl może nad jakimś alarmem, psem obronnym itp. w takich sytuacjach nie wystawiaj się na otwartą konfrontację z włamywaczem-jeśli to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Henel, garaż jest pod oknem, a drzwi skrzypią głośniej niż niejeden alarm (specjalnie ich nie oliwię).

Ciężko będzie nie wystawiać się na konfrontację z włamywaczami, jeśli ktoś chce mnie bezczelnie obrabować. Nie pozwolę na to.

Bardzo lubię moją Alfę, i nie będę biernie czekać, aż policja przyjedzie po fakcie zkiedy po przestępcach nie będzie już śladu. Jeśli pozwolimy na bezkarność to tylko zachęcimy do dalszego działania. Jeśli nie będziemy sami reagować za wczasu to Co będzie dalej? Wejście na chatę, napad na ulicy?

Nie należę do tych osób które zginą bohaterską śmiercią z telefonem na policję w ręce.

A niestety coraz bardziej dąży do specjalizacji, od gaszenia pożarów jest straż, od napastników zewnętrznych wojsko, a od wewnętrznych policja.

A w momencie kiedy dochodzi do realnego zagrożenia i uda się skutecznie obronić, to ofiara ma potem większe problemy niż napastnik.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ja uważam, że do obrony posesji możesz jak najbardziej kupić teleskopa. Jeśli nie będziesz uderzał napastnika w miejsca krytyczne, to nie wpadałbym w paranoję, że pójdziesz siedzieć z obronę. Zwłaszcza, że w przypadku kiedy założymy teoretycznie, że złodziej może mieć, jakieś niebezpieczne narzędzie, więcej Ci da zestaw pałka + gaz, niż sam gaz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24172
Na posesję pałka teleskopowa jak najbardziej nie zaszkodzi . Greek nie wiem gdzie w Paryżu można stacjonarnie kupić gazy . Zresztą nie wiem jakby było z kupnem , bo dawniej we Francji , każdy mógł kupić gaśnice . Jednak lewica ma jak zwykle tendencje do zajmowania się wymyślonymi problemami i wprowadzania regulacji i za kadencji Holanda , socjaliści wprowadzili przepis , że cywil może mieć tylko 100 ml gazu o określonym przepływie . Większe pojemności tylko na legitymację służbową , więc nawet jak znajdziesz jakiś sklep , to weż legitymację jeśli jakąś posiadasz , może Ci uznają i sprzedają większą pojemność ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Troip to kup sobie gaśnicę OC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8344
Myślisz Megasmig ze będą honorować Polska legitymacje ? Nie koniecznie gasnica chciałem chociaż ze 3 puszki 75ml csa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24172
Nie jestem pewien czy by honorowali , ale jakaś szansa tam jest , w końcu jesteśmy w Unii , nie wiem na ile jest to tam doprecyzowane w przepisach , spróbować zawsze można ... Z małymi pojemnościami nie powinno być problemów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ale we Francji ARMII cywili nie kupi, kiedyś pisałeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24172
ARM II cywil nie kupi , bo dla cywili dopuszczają 2, a nie 3 % , ale są tam różne CBM itp te mają , podobnie jak Puissance 2 % i można kupić ...
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium