SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Było już o ile mnie pamięć nie myli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Znam wersje OC... Nawet Megasmig o niej wspominal, ale ARMII CS w tej pojemnosci ja nie widzialem... Moze mi umknelo cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24019
Akurat ten gaz to nic nowego był zawsze od kiedy pamiętam , normalny ARM II z wadami i zaletami jak mała pojemność ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24019


Filmik o zabawkach pneumatycznych w tym na kule pieprzowe , zgadzam się na 90 % , tak naprawdę w walce o życie tymi zabawkami można by zanim napastnik się zbliży i chwycimy inną broń próbować strzelać w nieosłonięte oczy i próbować je uszkodzić , one są wrażliwe i byłaby jakaś szansa ,że się uda ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 756 Napisanych postów 489 Wiek 50 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18593
Bardzo dobry. Jak tylko trafisz w twarz gwarantuję silne działanie. Niechcący sobie nim prysnąłem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24019
Zgadza się jak trafisz dobrze bardzo skuteczny .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24019
https://demotywatory.pl/4994258/Gaz-pieprzowy-tylko-rozjuszyl-sprzedawce  Kolejny filmik który pokazuje że na kiepski produkt nie ma co liczyć . Oczywiście dobrze że złodziejka nie znała się na rzeczy ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Widać po formie miotania, że to g**** straszne jakieś było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 991 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8260
Wczoraj 3 policjantów z patrolu nie mogło sobie poradzić z obezwładnianiem jednego naćpanego osobnika, po chwili wyrwał się i zaczął uderzać policjanta który trzymał go za mogę, obserwując zdarzenie stwierdziłem ze trzeba Panom pomoc. Po podejściu wywaliłem mniej więcej 1/2 puszki sabre mk 3.5 strumień pociągnąłem za bluzę i agresja się skończyła. Połowa puchy to jednak w tym przypadku było trochę za dużo. Nic go interesowało tylko błaganie o pomoc boga, policjantów itd itd itd
5
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium