SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1515
Wszystko by się dla niego dobrze skończyło gdyby nie kozaczył i nie wychodził z auta , a tak dostał chmurę zwrotną ;)


Zmieniony przez - KefirO20 w dniu 2018-01-27 18:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24002
Ano właśnie filmiki z Rosji doskonale obrazują do czego prowadzi zbyt niskie stężenie gazu : działanie po 30 sekundach , ganiane się z gazami i pryskanie pół , jeśli nie całej puszki na jedną osobę ... Przy poważnym zagrożeniu skuteczność rosyjskich gazów może być problematyczna . Niestety w Polsce choć są dostępne skuteczne pozycje, to jednak jest sporo chciwych sprzedawców tandety , głoszących , że słaby gaz jest bezpieczny dla zdrowia i wystarczający do samoobrony dla ,,zwykłego człowieka " , w razie co to jednak ten zwykły człowiek ma problemy , nie wciskacze tandety ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24002
KefirO20 on nie dostał chmury zwrotnej tylko pryskał się gazami z tymi co kręcili ten filmik , obejrzyj uważnie , oni też mieli gazy ... Ja akurat płynnie mówię po rosyjsku , w pewnym momencie oni wyjmują swoje gazy , a on krzyczy ja mam dwa i pryskają się , znam też nawet rosyjskie gazy ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1515
A to sorki, ale mimo wszystko wyszedł z auta zrobił swoje załatwił ich ale wsiadł do auta i nie wiedzieć czemu znowu wysiadł.. co by nie mówić zgubiła go nadmierna pewnośc siebie i chęć dowalenia inicjatorom akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Porażenie się "chmurą zwrotną", to mitologiczny slogan używany przez sprzedawców gloryfikujących "magiczny, paraliżujący gaz w żelu". :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24002
Oni pryskali go ruskim gazem ,,Szok " był on dobry w latach 1998 -2001 , ale potem ministerstwo zdrowia 3 razy zmniejszyło ilość składnika OC i od tej pory ,,Szok " zbiera negatywne komentarze , może np zadziałać o 30 sekundach -minucie , co widać , on wyszedł z samochodu bo uważał że poprawi sytuację i wtedy właśnie gaz zaczął działać ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Kiedyś pisałeś, że w Rosji najlepszy gaz to "kontrola umysłu" i on jest porównywalny do FOXa 5.3. Nie da się go gdzieś kupić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1572 Napisanych postów 1396 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24002
,, Kontrola Umysłu " też potem się popsuła , teraz najpopularniejszym gazem w Rosji jest KO a po nim takie gazy z firmy Techkrim http://pepper-spray.ru/cans/perec-11-65-ml  , ogólnie je i inne ruskie zabawki testowała ta grupa zapaleńców https://www.youtube.com/channel/UCSklYqaD6VXMOtqkR-pUNhQ  , na chwilę obecną ruskie gazy to można by mieć tylko kolekcjonersko , mamy lepsze zabawki amerykańskie . Poza tym ruski sprzęt ciężko by było kupić , duo zachodu a raczej nie warto ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
No ja się nie mogę doczekać nowego FOXa w Hostsprayu. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 687 Napisanych postów 665 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5659
Nie sądziłem że nawet powstają filmy instruktażowe :)

1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium