SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Wiesz jesteś dorosły, możesz robić co chcesz, ja taniemu gazu nie zaufam, a na pewno nie dam go do obrony bliskiej mi osobie. Masz prawo tak uważać, że nawet do wilczego dołu wpadliśmy, ale jednak są tu osoby z wieloletnim doświadczaniem użycia gazu, także oni też mają coś do powiedzenia.

ps "Rozumiem, że mimo iż są dowody w postaci zapisów filmowych, na których sabre i inne inne markowe gazy na pewnych ludzi działają z opóźnieniem, lub też ich reakcja jest słabsza, za to na na każdym filmie KO działa prawie natychmiast" mam nadzieję, że nie będziesz musiał się nigdy bojowo przekonywać, że to nie jest prawda.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2020-09-16 20:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Oczywiście możesz się ze mną nie zgadzać, masz do tego prawo.
Jednak moim zdaniem gaz KO, Red pepper, czy nawet ten oc super magnum.
To gazy o podobnej skuteczności jak Sabre , Walther, czy Fox.

Oczywiście oszczędności w tych tanich gazach muszą gdzieś wyjść i na pewno wychodzą, bo te tańsze mają np słabsze ciśnienie, gorszej jakości pojemnik, głowicę, czy też mogą nie mieć powtarzalności, więc może się trafić gorsza partia.



Zmieniony przez - Troip w dniu 2020-09-16 20:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 997 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8308
Gazy KO, red pepper czy OC Super magnum nie są podobnej skuteczności jak sabre. Nie opowiadaj bzdur bo za dużo tego zużyłem w życiu. Hi Max o tej samej "mocy " zostaje daleko w tyle. Dla mnie możesz używać i NATO ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Ostatnio testowałem KO, pali w język chyba nawet mocniej od Walthera, i przy okazji ma mocny efekt inhalacyjny, ale nagle na twarzy napastnika przestaje działać?
Nie żebym się czepiał, ale to dla mnie trochę dziwne.

Panowie widziałem jak robicie na ochotnikach testy różnych jak twierdzicie mocnych markowych gazów.

To co wam szkodzi nagrać test KO FOG, Red peppera, czy tego Police OC Super Magnum.
Skoro to takie słabe gazy, to nie powinno być chyba problemu, i raz na zawsze byłby konkretny dowód jak dany gaz działa.
A na razie to jest jałowa dyskusja.
Nawet ten test CS KO, który dziś zamieściłem, a który pokazał, że ten gaz zadziałał bardzo szybko i ewidentnie zatrzymał nawet niedokładnie trafionego kolesia z zamkniętymi oczami, jak widzę nic nie znaczy.

Ale jak ktoś napisze, to jest kupa, bo ja używałem wiele gazów.
To reszta będzie powtarzać to jest kupa.

Nie uważacie panowie, że oprócz opowieści z mchu i paproci, przydałyby się jakieś bardziej twarde dowody?



Zmieniony przez - Troip w dniu 2020-09-16 20:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Troip... Ile widziales testow na podk*******ch osobach pofuranych tak, ze gluty maja nawet biale? Ile razy probowales rozpedzic gazem dwoch nachlanych gosci lejacych sie po mordach, ze zeby prawie wypadaly? I jak tu cie traktowac powaznie... Ale ok, jak do dziecka... Jesli podszedlbym teraz do Ciebie i wywalil plombe na twarz to odczulbys prawda? A jesli podszedlbym to Twojej dziewczyny jak bylbys pod wplywem i ja klepnol to jak sadzisz? Wtedy tez plomba by Cie zatrzymala? Jak odczuwasz bol na trzezwo a na wk***ie nawet po alkoholu? Hm? Wiec prosze bez bajek z filmikow na trzezwych gosciach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 20 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 790
Troip

Panowie widziałem jak robicie na ochotnikach testy różnych jak twierdzicie mocnych markowych gazów.





Zmieniony przez - Troip w dniu 2020-09-16 20:51:27


Możesz podać nazwy tych gazów, które były robione na ochotnikach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Jesli chcesz mnie nawracac na prawde objawiona z filmikow na yt to sory, ale za stary jestem na takie rzeczy. Idz na bramke na balety ze swoim KO i wtedy pogadamy. Teorie z yt,a nawet cykasz sobie w morde gazem dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 997 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8308
Nie wyjeżdżaj tutaj z testami, używałem wiele miotaczy na wielu pijanych i napcanych osobach i nie próbuj twierdzić ze te gowniane gazy maja jakiś podjazd do Sabre czy innych markowych OC. Chcesz lataj z KO tylko się nie zdziw jak kiedyś ktoś nawet nie kaszlnie po Twoim miotaczu a Tobie wypadnie szczeka z zawiasów :) miałem kiedyś znajomego który kebaba doprawiał sobie ko strumieniem jak jeździł w grupach jeszcze hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 997 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8308
Masz tutaj w akcji RSG police, przecież to tez 10% 2 000 000 SHU i co super ? https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 997 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8308
I teraz gdyby to był realny napad a gość naćpany lub na mega adrenalinie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium