SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Z mojego wcześniejszego postu, dość jasno wynika, że interwencja gazem będzie w sytuacji zagrożenia mienia, natomiast pałką będę się ratować przed zagrożeniem zdrowia, w sytuacji gdy gaz będzie nie skuteczny i napastnik ruszy na mnie.

Czy w tej sytuacji mogę się spodziewać sprawy w sądzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Misiaczex dzięki za odpowiedź.

Ktoś jeszcze chce coś dodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Sprawy w sądzie możesz spodziewać się zawsze, wyroku już nie- tu wiele zależy od policji. W sytuacji zagrożenia życia masz prawo uzyc każdego narzędzia, które pozwoli Ci odeprzeć atak na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 162 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4022
Dlatego pytam.
Przez 40 lat swojego życia nie byłem karany i chciałbym, żeby tak zostało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Mi jak ktoś wejdzie na posesje to mam gdzieś czy dostane wyrok w zawiasach za to, że złamałem mu nos czy nie....drugi raz nie wejdzie. Zresztą sam też jestem ciekaw, może są inne opinie lub ludzie mają inne doświadczenia, zresztą coś mi się wydaje, że mamy tu na forum przedstawiciela resortu to chyba on ma największą wiedzę i doświadczenie praktyczne z tego typu spraw


Zmieniony przez - misiaczex w dniu 2019-07-17 10:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
No to już teraz wiadomo kto robi na 100% dla Waltera

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Gdzie kupiłeś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
Czyli jest to seria na bazie olejku taka która miałem kiedyś z oznaczeniem żeby nie używać z paralizatorami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 998 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8314
Ta standard h2o

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Pamiętam, że kiedyś miałeś palne Sabre na bazie olejku i byłeś bardzo zadowolony z działania. Na militaria/kalibrze są, już palne, czy jeszcze wersje niepalne?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium